2737
2734
عنوان

نامزدم یکم پیش بهم گفت 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 15905 بازدید | 382 پست
دخترا اون قبلی لباسام گشاد بود اینو ببینین خدایی جواب بدین ناراحت نمیشم من انتقاد پذیرم فقط دوس ندار ...

مناسبه مناسبی💕

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر شما قد و هیکلت خیلی عالیه

نگران نباش اکثر مردا هر از گاهی ی چیزی میپرونن

سعی کن ایراد قد و هیکلت رو پیش شوهرت نگی، از خودت تعریف کن 

بنظرمن لباسای اسپرت کلا دخترونه تره

البته لباسی ک پوشیدی خیلی قشنگه، منتهی اسپرت ادمو دخترونه تر نشون میده

دخترا اون قبلی لباسام گشاد بود اینو ببینین خدایی جواب بدین ناراحت نمیشم من انتقاد پذیرم فقط دوس ندار ...

چند سالته عزيزم

هيكلت عاليه كهههه

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
صد درصد  من قدم ۱۶۰ تاس همیشه احساس کردم شوهرم زن قدبلند دوست داره چون چنسال پیش میگفت کاش چنس ...

توام قدت خوبه مرسی عزیز

۹ /۹/ ۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍وای خدایا شکرررررت...
2738
عسیسم تو مگه نمیدونی تو نینی سایت لنگه کفشم غنیمته برو خدانو شکر کن به عکس رسیدی😆🤣

نمیدونم چه حکمتیه واسه عکس تووو نی نی سایت ذوق میکنیم😂

درک میکنم که حرفش خیلی بد بوده. یه بار شوهر من سال دوم دوستی بهم گفت غذای خونه بهت ساخته ها! گفتم مشکلی داری رک بگو تیکه ننداز. بعدم خیلی ملایم و منطقی ولی محکم براش توضیح دادم با دو تا چیز نمیتونه شوخی کنه: بدن و لباسم، خانوادم. 

الانم بنظرم قدم اول رو خودت اشتباه برداشتی که اجازه دادی برای پوششت تصمیم بگیره. بهت گفته مانتو جلو بسته بپوش فوری گفتی چشم؟ با این رفتار بهش نشون دادی که اجازه دخالت داره. این یک بار رو بگذر ولی اگر تکرار شد محکم برخورد کن

2706