2733
2734
عنوان

دیر ازدواج کردن باکلاسه؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 59 پست
اینجوریم نیست بنظر من زود ازدواجی بهتره مخصوصا اگر بخوای باعشقت ازدواج کنی هرچی زودتر بهتر چون خوشبخ ...

نظر شما محترم. 

در مورد بچه دار شدن هم اینجوری نیست که هر چی زودتر بهتر. بارداری زیر 20 سال و بالای 35 سال  ریسکش بالاست. بهترین سن برای بارداری طبق نظر متخصصهای پزشکی، بین 25 تا 30 سالگیه.می تونید تحقیق کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر شما محترم.  در مورد بچه دار شدن هم اینجوری نیست که هر چی زودتر بهتر. بارداری زیر 20 سال و ...

آره اینو میدونم برای همینم میگم دیر نباید باردار شد حداقل بین 20تا30 بعد من منظورم این نبود کلا فاصله سنی بین مادر ودختر خوب نیست زیاد همو درک نمیکنن 

استارتر مسئله اینه ازدواج برای همه یه معنی رو نداره

یکی خونه پدرش نون نداره بخوره یا آزادی در حد هیچی براش قایل نیستند

یا هدف مستقل شدن در جامعه نداره‌

خب این آدم هدفش از ازدواج یه همدل داشتن نیست

مزایای جانبی ازدواج براش مهم تره

ولی یکی هست خیلی تحت فشار نیست

این آدم میتونه با دست بازتری انتخاب کنه

و الویت اول رو ازدواج نذاره و با حوصله تر سراغ این مورد بره

یکی هم مثل من 

ترجیح میده اول خونه زندگی داشته باشه و بچه هم براش مهم نباشه و فشاری هم برای ازدواج روش نباشه و خب میذاره بعد ۳۵

کلا زمان ازدواج کلاس رو نشون نمیده

نحوه روابط در اجتماع و جایگاه یه آدم کلاسش رو نشون میده حالا میخواد مجرد باشه یا میخواد متأهل باشه

چیزی هم که من معتقدم ازدواج زیر ۱۸ سال غیر قانونی و نشانه فقر فرهنگی یا مالی هست

😁
2731

نه خب دارند تو سریال ها فرهنگ سازی میکنن که سن ازدواج بالا رفتع و زشت نیست .تا جوان ایرانی نا امید نشه :)

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
این سوالو داری تو سایتی میپرسی که 80 درصد جمعیتش تو 12 سالگی ازدواج کرده توقع داری چه جوابی بشنوی

😂😂👏👏

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
این سوالو داری تو سایتی میپرسی که 80 درصد جمعیتش تو 12 سالگی ازدواج کرده توقع داری چه جوابی بشنوی

🤣🤣🤣

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

والا منو شوهرم هم درس میخونیم هم عقد کردیم 

بعد عروسی هم قراره شوهرم تخصص بخونه تازه عروسی کنیم بچه هم میخوایم 

شوهرم ۷۳ای هست من ۷۴ ای 

مشکلی نداره بنظرم 

فقط باید بتونی همه رو باهم داشته باشی و بتونی مدیریت کنی

2706