2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از داروخونه۵۰گرفتم طعمای مختلفی داره کاکائویی موزی توت فرنگی و... من ک طعمشو دوس دارم

تبلیغاتی هستی

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
2731
مگه چقدر منتظر موندید ب سی ثانیه هم نرسید

۳۰ ثانیه حق الناس نیست؟! اعتقاد نداری باید پاسخگو باشی؟!

شما بگو :

مگه چی میشد همه رو اول مینوشتی و بعد تاپیک رو ایجاد میکردی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
تجربه منم اینه شوهر کنید انقدر حرستون میده ک هر کس میبینه میگه چرا این شکلی لاغر شدی

😁😁ولی بدبختی من حرص میخورم چاق میشم 🥴

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

دقیقا همینه عزیزم با ورزش و تمرین زیاد به بدنت آلارم میدی که به انرژی و سوخت نیاز داره، اونم شروع میکنه به آلارم گرسنگی

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2706