2733
2734

سلام من یه مدته باشگاه میرم ولی وقتی میومدم خیلی گشنه و حریص میشدم نمیتونستم خودمو کنترل کنم همه زحماتم ب باد میرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2738

بعد کلی اومدم تو ابنترنت گشت زدم تا ی چیز بدون ضرر پیدا کنم تو همین سایت و سایتای دیگه دیدم از پودر اسلیم لست خیلی تعریف کردن و گفتن بی ضرره رفتم خریدم چند روز اول روزی دو پیمانه با شیر خوردم ولی الان کاملا اشتهام کم شده حتی اگه نخورمشم اشتهایی ندارم الان ی هفتس میخورم

امیدوارم برای شماهم مفید باشه

چقددددددر زشته که دو خط مینویسید و بقیه اش رو چکه چکه میگید!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
عزیزم هیچ ب صفحه دومم نرسید تمام تلاشمو کردم زود تایپ کنم بفرستم😐😐

خب در همون پست اول میگفتی و بعد گزینه ایجاد تاپیک رو میزدی!!!!!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706