2733
2734

اگه خودم یا چندنفر مثلا ده بار برن تو تاپیک یه نفر نظر بدن و لایک کنن و اینا، تعداد بازدید هم زیاد میشه یا نه اگه هرچقدم بری واسه هر کاربر فقط یه بازدید حساب میشه؟؟؟؟

واسم دغدغه نیست😀 شوهرم یچیزی گفت میخوام جوابشو بدم.گفتم بپرسم😜

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش

اره دیگه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چی اره کدومش😁

یک بار حساب میشه فقط بابا 😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

صفحه رو رفرش کنی اضافه میشه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چند نفری هی برید تو  یه تاپیک لایک و بازدید کنین

کسی هی نرفت.کلی پرسیدم...گفتم کسایی ک میان ریپلای میکنن و بهم جواب میدیم توی تاپیک دوباره بازدید رو واسه کاربر میزنه یا نه.

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش
بقیه برعکس میگن🤔 چون اگه اونجوری باشه که مسخرست

اوه😐فکر کنم بقیه راست میگن 

مسخرسسسست