2733
2734
عنوان

کیا از اسمی که برا بچه هاشون پشیمونن

| مشاهده متن کامل بحث + 1848 بازدید | 115 پست
من دوست داشتم مذهبی میگذاشتم حالاکه نذاشتم پشیمونم اسمشون قشنگه امامذهبی بهتربود لطفااونایکه مخالف ...

😢من دوست دارم بزارم نورالزهرا همه میگن نه

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
اسج دختر من یاسمین هست.  الان نمیدونم.پسرم رو چی.بزارم؟  بنیامین  رادوین  

رادوین خوبه من ادرین هم دوس دارم

تیارا هستم عزیزان مدرس زبان کره ای/کاربری قبلیم به فنا رفته  یادمون باشه اینجا مجازیه ما حتی ادمایی رو که از نزدیک دیدیم رو هم نمیتونیم قضاوت کنیم چه برسه کسایی که کلا ندیدیم  شاید که کسی حتی سر کوچیکترین مشکلش اینجا به دوستای نی نی سایتی پناه اورده.....پس قضاوت نکنیم  سوال شخصی جواب نمیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مازندرانیه جفتش اخه خودش مازندرانیه😂 روجا یعنی اولین ستاره ای ک تو اسمون میدرخشه

چپ جالب قشنگن

تیارا هستم عزیزان مدرس زبان کره ای/کاربری قبلیم به فنا رفته  یادمون باشه اینجا مجازیه ما حتی ادمایی رو که از نزدیک دیدیم رو هم نمیتونیم قضاوت کنیم چه برسه کسایی که کلا ندیدیم  شاید که کسی حتی سر کوچیکترین مشکلش اینجا به دوستای نی نی سایتی پناه اورده.....پس قضاوت نکنیم  سوال شخصی جواب نمیدم.
2738
زهراخودش حیلی قشنگ تره من اسم خواهروخواهرشوهرم زهرابودن وگرنه حتمامیذاشتم

منم زهرا رو دوست دارم اما زهرا زیاد داریم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
زهراخودش حیلی قشنگ تره من اسم خواهروخواهرشوهرم زهرابودن وگرنه حتمامیذاشتم

چون اسم مادر شوهرم ومادر بزرگم زهرا بوده میخام یه چیزی بزارم که زهرا داشته باشه ولی یه فردی به اسم زهرا خواست زندگیمو خراب کنه برای همین میخام ترکیبی با زهرا بزارم 

من یه مدت پشیمون شده بودم اینجا همه گفتن خیلی قشنگه دوباره علاقمند شدم.گیسو

خیلی خوشگله😍

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
فائزه حالم بهم مبخوره ازش اه    

دختر خاله منم اسمش فائزه بود عوضش کردخخخخخ

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2706