2726
عنوان

کاردرمنزل سراغ دارین؟

84 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من باید جهیزیه بخرم اما پدرم کارگره وماهی۱۵۰۰حقوقشه توشهرمون هیچ کارگاهی هم نیست کاری نیست که انجام بدم هرچقدرم دنبال کاردرمنزل میگردم با هزار بدبختی پول واریز میکنم آخرش کلاهبردار از آب درمیان شما جایی رو سراغ دارین که بدون کلاهبرداری واسه شهرستانا کار بفرستن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعدش شوهرت مشکلی پیدا نمیکنه با کار کردنت چقدر درس‌ خوندی عزیزم چن سالته 

توخونه کار کنم مشکلی پیش نمیاد ازطرفی هم خب مجبورم چاره دیگه ای ندارم باید خودم واسه حفظ آبروم یه کاری بکنم تا پیش دانشگاه درس خوندم یه نگاه به وضعیتمون کردم دانشگاه رفتنم فقط اوضاع رو بدتر میکرد بیخیالش شدم دیگه۲۵سالمه

توخونه کار کنم مشکلی پیش نمیاد ازطرفی هم خب مجبورم چاره دیگه ای ندارم باید خودم واسه حفظ آبروم یه کا ...

اها عزیزم غصه نخور درست میشه فداتشم ولی کاش درس خونده بودی 

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

من اینترنتی محصولات ارایشی میفروشم..هیچ هزینه ای هم لازم نیست...فقط سفارش میگیری جنس باسود میفروشی...موارد لازم گوشی موبایل واینترنت وروابط عمومی بالا نیاز داره..

عاشقتم خدا