2726
عنوان

بارداری

119 بازدید | 13 پست

سلام

من تقریبا پنج روز از موعد پریودم گذشته ولی پریود نشدم،روز اول بی بی زدم منفی بود علائمی ندارم فقط گاهی اوقات کمر درد مثل رو زای پریود دارم با پا درد،ممکنه باردار باشم؟تا کی صبر کنم بعد بی بی چک بزنم؟

۷ روز ۱۰ روز، بعدش بی بی بزن باز پری نشدی برو آز

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
روز بعد از موعدت باید نشون میداد... الان اگه دیگه نشون نده باردار نیستی

نه نشون ندادنش دلیل قطعی نیس من بعد ی هفته هم منفی بود حتی ازمایسم بعد مدت ها منفی بود با سونو قهمیدم باردارم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
من م مثل تو ۵ ۴ روزگذشت زدم منفی شد الان ۸ روزه میگذره دیگه نزدم

من روزی که قرار بود پریود بشم زدم منفی بود الان دیگه واقعا استرس دارم بزنم و باز منفی شه😐

چطور منفی بوده و باردار بودی از قبل؟ 😂😂😂😂

منظورتونو نفهمیدم اما بی بی چکم منفی بود و حتی ازمایشم....بدنا مث هم نیس و‌قرار نیس بی بی چک نشون بده ...ناامید کردن ادما رو هم نمیپسندم...من خودم فک‌کردم کیست دارم ک پری نمیشم رفتم سونو برا تشخیص بیماری گف بارداری

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
همون روز پریود زدم منفی بود الان دیگه واقعا استرس دارم بزنم باز منفی شه

الان دیگه باید بزنی... اگه باردار باشی باید ازمایش بری و سونوگرافی و یه عالم برنامه هست... نترس بالاخره باید تکلیفت روشن بشه

منظورتونو نفهمیدم اما بی بی چکم منفی بود و حتی ازمایشم....بدنا مث هم نیس و‌قرار نیس بی بی چک نشون بد ...

منم دخالت کردن تو کار دیگران را نمیپسندم...میتونی بصورت مستقل حرفتو بزنی... نه که حرف منو ریپلی کنی...

ولی انچه مسلمه اون زمانی که شما بی بی چک زدی و ازمایش کردی باردار نبودی... میتونه بارداری بعدا اتفاق افتاده باشه... 

منم دخالت کردن تو کار دیگران را نمیپسندم...میتونی بصورت مستقل حرفتو بزنی... نه که حرف منو ریپلی کنی. ...

درمورد قسمت اول حرفتون نظر نمیدم چون از بحث بدم میاد گلم...اما من دقیقا تو همون تایم باردار بودم برگه ازمایشم هست....وقتی رفتم سونو ۶ هفته باردار بودم و موقع ازمایش ۴ هفته...تاپیکامو ببین اگر وقت داشتی..‌کلیناامید بودم

دقیقا روز پریودم زدم الانم نزدم دیگه راستش میترسم

منم قبلش زدم و جواب نداد... ببین اگه الانم بخوای میتونی بزنی ولی ۶ ساعت نباید دستشویی رفته باشی... زیادم اب نخور که رقیق بشه...

فکر کنم برای بی بی چک یه کم زود شروع کردی...چون از اخرین اقدام باید ۱۴ روز گذشته باشه... حالا بسته به اینکه تخمکگذاریت کی بوده ولی فکر کنم دیگه الان باید جواب بده... حتی اگه جوابم نداد برو ازمایش .