2726
عنوان

😭دارم دیوونه میشممم از شدت خارشششش بیاین کمک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 43 پست

ببین حساسیت هست به یه چیزی 

ضد حساسیت بخور ، پماد هیدروکرتیزون بزن ، سیتریزین بخور پماد بتامتازون هم از خانواده کورتون هاست فقط بدون کورتون مقاومت دارویی میاره و بعد از مدتی دیگه جواب نمیده ، اگه اورژانسی میخوای یه پماد هیدروکرتیزون یا بتامتازون بمال به پوستت و یه سیتریزین بخور بعد سر فرصت اگه رفع نشد برو آزمایشی چیزی بده  خوب آخه یه دفعه و الکی و بی مقدمه نیست که 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ن دستامم هست 

اپلاسیون چیزی نکردی؟؟ شاید حساسیت داشتی به اون مواد

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
نگا😭😭😭نابودمممم

منم هستم استارتر.منتها خارش ازنوع کنترل شده.از اصلاح ک نیس؟مال من ازتعریق و گرما و حساسبت به دسمالو نواربهداشتیو چیزای شیمیایی اینطوری میشه.یخ بزار حاهاییک خارش میکنه

🌿سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش🌿

وای برو دکتر

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

ببین سیتریزین بخور اگه خوب نشد حتما برو دکتر

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

منم الان چند روزه مثل تو شدم اینقدر خاروندم خودمو خون آووروم همه جارو من ی ذره گردوخوردم ایجور شدم گرمیخوردی زده بیرون از بندت چیزای طبع سرد بخور مثل خیار گوجه ی قرص سیتریزینم بخور خوب میشی 

2706