2737
2734

ممنون میشم راهنماییم کنین چجوری سوپرایزش کنم و هدیه چی بگیرم براش؟ یکم از سوپرایزهای خودتون بگین استفاده کنیم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پارسال با دوستام هماهنگ کردم از سر کار که اومد... آیفون زد.. در زد... در و باز نکردیم... کلید انداخت تا اومد تو.. فشفشه و برف شادی و دست و جیغ و هورا 😂😂

بعد براش ساعت گرفتم... 

2738

برا سالگردمون خواهراش و برادرش و خانوادم و خانواده داییمو دعوت کردم بدون اینکه بدونه و کلی تزییین و کیک و بمب شادی و این چیزا گرفتم اومد تو کفشای همه رو قایم کردم تو گونی و چراغا رو خاموش کردم تا اومد تو کلی ذوق زده شد... 

برای تولد کی؟ به خدا بعضی وقتها یه تایپیک های مبهم میذلرید ادم شاخ در میاره

ببخشید عزیزم تولد برای کسیه که قراره همسرم بشن راهشونم دوره از ما یعنی تو شهر دیگه هستن

من تاحالا واسش تولد نگرفته بودم ۴مرداد تولدش بود بخاطرکرونافقط مامان وخواهرم اینارو گفتم بعد همه جارو خاموش کردم‌ وکل خونه رو تزیین کردم وقتی اومد و جیغ وهوراااو خونه و مهمونارو دید واقعا شکه شد هدیه هم اون چیزایی رو ک دوس داشت بهشون گفته بودم بخرن واقعا با دیدنشون خوشحال شد

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2706