2737
2734
هیشکی نیست😔😔😔شاید اگه بود این لعنتی عوضی رو هم فراموش می کردم همون‌جوری که اون کرده

منم کسی نیست

اما فکر نکن که بهتراز این نیست

واقعا اگر دوستت داشته باشه همچی رو پات میزاره

اردواج حداقل حرف ۴۰سال زندگی کردنه الکی نیست

یه ماه که هیچی نیست حالا حالاها جا داری تا۱سال

😞😞😞

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خودم کات کردم اونم راحت رفت پشتشم نگاه نکرد تازه جلو من دورشو پر دختر کرد

ولی اون رفت ازدواج کرد. صدبار برگشت گفت غلط کردم خواستم حرصت بدم اززنم جدامیشم ولیمن دیگه جوابشو ندادم

منم کسی نیست اما فکر نکن که بهتراز این نیست واقعا اگر دوستت داشته باشه همچی رو پات میزاره اردواج ...

نه بابا راحت رفت

تازه جلو چشم من دورش پر دختر کرد و می خندیدن و گردش و شادی و....خوش 

کسی که بشدت سمج بود که ازدواج کنیم

2731

من یکساله غیر رسمی و 4 ماه رسمی ازش جدا شدم. اصلا پشیمون نیستم و جز جدایی تصمیم دیگه ای نمیتونستم بگیرم. فقط افسرده ام که به دامش افتادم. غمگینم که با زندگیم بازی کرد و الکی اسم گذاشت روم و الانم مهر طلاق تو شناسنامه ام. شب و ردز لعناش میکنم. دوست دارم بمیرم. دوست دارم بخوابم دیگه بیدار نشم. 

الان دقیقا یه سال شده اون که خوش و خرم دورش پر دختر و سیگار و کلی خوشگذرانی است اصلا به من فک نمی ک ...

طبیعی دخترا۱سال اول داغوون میشن بعدش خوب میشن امید به خدا.پسرا سال اول داغن بعدش میوفتن به چه کنم

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
هیشکی نیست😔😔😔شاید اگه بود این لعنتی عوضی رو هم فراموش می کردم همون‌جوری که اون کرده

ادم باازدواجم نمیتونه فراموش کنه چون من بعدهفت سال ازدواج هنوزم نتونستم فراموشش کنم چون فامیلیم بالاخره سالی یه بارهمومیبینیم

2738
ولی اون رفت ازدواج کرد. صدبار برگشت گفت غلط کردم خواستم حرصت بدم اززنم جدامیشم ولیمن دیگه جوابشو ندا ...

نه این حتی یه پیام خالی هم برام نفرستاده ...

خوشه با دخترای جدید رنگارنگ ،خوشگذرانی،سیگار و.......

ولی اون رفت ازدواج کرد. صدبار برگشت گفت غلط کردم خواستم حرصت بدم اززنم جدامیشم ولیمن دیگه جوابشو ندا ...

افرین به تو

باور کن این ادم لیاقت تو رو نداره

فکر کن باتو هم این کارو میکرد،کارش یک جور خیانته

خدا دوستت داشته که گیرش نیفتادی گلم

😞😞😞

فقط میتونم بهت توصیه کنم خودتو ننداز.اهنگ دپ گوش نده.هر روز دوش بگییر.جدول حل کن.کتاب بخوون.با دوستای صنیمیت حرف بزن قابل اعتماد.انشالله زود خوب بشی خیلی سخته لعنتی

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
طبیعی دخترا۱سال اول داغوون میشن بعدش خوب میشن امید به خدا.پسرا سال اول داغن بعدش میوفتن به چه کنم

ینی مال من 

پشیمون میشه؟😞

فقط دوس دارمپشیمون شه برگردع و راش ندم

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
افرین به تو باور کن این ادم لیاقت تو رو نداره فکر کن باتو هم این کارو میکرد،کارش یک جور خیانته خد ...

فدات. ولی خب مقصرم نبود. ۲سال تمام هرکاری کرد بابام نزاشت بیاد خواستگاری. ازطرف خونوادش تحت فشاربود منم گفتم برو زن بگیر. اونم کارعاقلانه ای کرد

2706