2410
2553
عنوان

مشکل منو همسرم میشه بیاید منو خواهرانه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 54 پست

من رشتم مشاوره هست ،،، اکثر طلاق ها این دوره بخاطر فضای مجازی علی الخصوص اینستا و در مرحله بعد تلگرام هست ،،، بگو پاک کنه دیگه وقتی همو دارید واتساپ کافیه چه لزومی داره این همه برنامه داشته باشه

حتی یادم میره که یادم میره🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش عزیزم بیخیال...

شما ک میگی بهش اعتماد داری م بیخیال حساس نشو محبتتم بهش کم نکن لطفا...

شوهر منم همش انلاینه....چ کنم...ی بار گیر دادم تهش خودمو کوچیک کردم...

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
2720
نگران نباش عزیزم بیخیال... شما ک میگی بهش اعتماد داری م بیخیال حساس نشو محبتتم بهش کم نکن لطفا... ...

اره منم میدونم عصبی میشم ی چیزی میگم تهش من باید برم عذر خواهی چون اون هیچ بدی بهم نمیکنه خیلی دوسم داره

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
2714
شوهرم شبکاریاش که نخوابه فقط اینستانگاه میکنه.چیزیم نمیتونم بگم

اره منم نمیخوام محدودش کنم . خیلی خوبیه خودمم دلم نمیخواد از اون زنای بد باشم ک نمیزارن شوهرشون ی نفس راحت واسه خودش بکشه

خواهر گل خیلی خوب که حواست به زندگیت هست ولی این دلیل نمیشه داره خیانت میکنه الان دانشجوها همه ان هستن چون امتحانی اهر ترم به صورت فشرده هست بعدم پروژه دارن باید با هم دیگه در ارتباط باشن شاید حتی نیاز باشه با یکی از دخترای کلاسشون برا درسش یا پروژه باعاش تماس بگیره پس سخت نگیر 

برا اینستا هم بهش بگو بیا یه پیج فعال دو نفره داشته باشیم اگر اذیت نمیشی یا من ادمین پیجت بشم سرت شلوغه ولی هیچ وقت به مردت نگو که اعتماپ بهش نداری 

بعدم هرچی پماهی رو محکم تو دستت نگه داری سر میخوره از دستت میفته 

والا شوهر من خونه مجردی دارن با دوستاش میرن بعضی شبا تا دیر وقت اونجا بیرون با هم میرن تازه با بچه های دوره ارشدش که خانم هم هستن بعضی یا شون دوره میگیرن خوش میگذرونن ولی هیچ وقت خیانت نکرده

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
ان بودن دلیل نمیشه خیانت کنه ولی حضور فعال داشتن در اینستا به مرور زمان این فرصت رو بهش میده ...

اون جز اولین نفرایی بوده ک اینستا داشته خودش میگه هیچکس برای من تو نمیشه خداروشکر پیدات کردمو..نمیدونم

اره منم میدونم عصبی میشم ی چیزی میگم تهش من باید برم عذر خواهی چون اون هیچ بدی بهم نمیکنه خیلی دوسم ...

دقیقا...

ی ماه پیش چند روزی ب زیادی انلاین بودنش مشکوک شدم هیجی نگفتم ی شهر دیگه بود...

شب با اتوبوس میهواست بره تهران من تو اوج خستگیم بیدار موندم ک تا وقتی اقا بیداره باهاش حرف بزنم نگه زنم بیخیال خوابید...

ی نیم ساعتی حرف زد...

بعد بهم‌گفت تو ماشین ب گوشی نگاه میکنم حالم بد میشه منم گفتم اوکی پ من میخوابم...

اف شدم اما ی حسی بهم گفت این داره ی کاری میکنه ان شدم دیدم بله واتس اپ انلاینه...

واتس اپم ک دقیقه دقیق و نشون میدخ طرف داره چت میکنه هیج کانال و ایتا ام ک تداره منم توپیدم بهش...

تهش محبور ب عذرخواهی شدم....😑😑😑😑😑۳۶۰ تومنم ضرر کردم همون شب واسع هک واتس اپ خخخخخ ک نتیجه نداد...

اما شک من الکی بود تهش بعد چند روز اوکی شدم هرچند بهم سخت گدشت...تو ام بیخیال خودتو نگران نکن وقتی دیدیش گوشیشو ک بازرسی کن 

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
داره بهت دروغ میگه مطمئنم ،،،، گروه کلاسی ای در کار نیس، خودم حس ششم دارم میفهمم این چیزا رو بگو پاک ...

چرا تو دلشو خالی میکنید 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706