2703
2553
عنوان

تبریک تولد بصورت تلفنی

5023 بازدید | 16 پست

تولد یکی از اشنایانمون هست..من میخواستم هم برای اون خانم کلیپ بفرستم و هم ردز تولدش بهش زنگ بزنم...

بنظرتون چطور بحث رو شروع کنم و بهش بجز تبریک تولد چی بگم؟؟؟

چه موقع از روز تماس بگیرم باهاشون،؟؟☺☺

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دیگه تبریک تولد به یه هم جنس که انقدر آداب نداره باز پسر بود یه چیزی

امضا غم انگیزع ..خدا رحمت کنه.....

اخه نمیدونم چطور تبریک بگم که به یاد ماندنی باشه.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
الو سلام ، تولدت مبارک    

خب منم نمیحواستم اینطور بگم..چندتا جمله ی بهتر که صحبت ادامه پیدا کنه

2714
امضا غم انگیزع ..خدا رحمت کنه..... اخه نمیدونم چطور تبریک بگم که به یاد ماندنی باشه.

ممنون زیزم...

زیاد سخت نگیر

برای کسی خودتو نکش بنظرم.یه تبریک ساده که به یادش بودی کافیه

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
ممنون زیزم... زیاد سخت نگیر برای کسی خودتو نکش بنظرم.یه تبریک ساده که به یادش بودی کافیه

باشه..ممنون❤اخه ایشون تولدم رو تبریک گفته بودن..

اون شخص خیلی برات مهمه 

ب نظرم بهتر و عاقلانش اینه ک داخل تل یا واتس یا اینستا تولدشو با یک متن قشنگ تبریک بگی و براش ارزوی بهترین هارو کنی  

تبریک تلفنی یکمی خز هست یا حضوری یا پیامکی

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
اون شخص خیلی برات مهمه  ب نظرم بهتر و عاقلانش اینه ک داخل تل یا واتس یا اینستا تولدشو با یک ...

اده اون خانم هم چند ماه پیش اینطور تکلدم رو تبریک گفت..میخواستم خاص باشه....

پس احتمالا پیامکی تبریک میگم..ایشون آخه رو ز دختر رو هم بهم تبزیک گفتند❤💋

خب منم نمیحواستم اینطور بگم..چندتا جمله ی بهتر که صحبت ادامه پیدا کنه

من همیشه استوری میزارم و پیام شخصی میفرستم و تکست دوستانه تولدت مبارک میفرستم.زنگ نمیزنم.

چون میدونم اگر زنگ بزنم قاطی میکنم شعرهارو همه چی بهم میخوره😂😂

شما اگر تصمیم به تماس دارید که زنگ بزنید بگید سلام و احوالشو بپرسید بعد بگید دو چیز هیچوقت از یادادما نمیره دوستای خوب و روزای خوب و یچیزی همیشه تو دل ادما میمونه روزهای خوبی که با دوستای خوب گذشت دوست خوبم تولدت مبارک ان شاالله زنده و سلامت باشی و امضای خدا پای تک تک ارزوهات.

البته اگه دوستته اگر هم دوستت نیست یه راهنمایی درمورد دوست من کردم دیگه.

اده اون خانم هم چند ماه پیش اینطور تکلدم رو تبریک گفت..میخواستم خاص باشه.... پس احتمالا پیامکی تبری ...

شاید از واتس خودش نیاد..چون خودش شاغله و همه ی کسایی که شماره شو دارن منم شماره شون رو دارم...راه دیگا ایی میمیونه بنظرت؟؟؟؟؟

من همیشه استوری میزارم و پیام شخصی میفرستم و تکست دوستانه تولدت مبارک میفرستم.زنگ نمیزنم. چون میدون ...

ممنون عالی بود...

2706