2733
2734

برای بارداری رفتم گفت یه آدم چقدر میتونه احمق باشه آخه برای چی الان میخوای باردار بشی تو این شرایط

گفت کسایی هستن اونقدر عاقل و فهمیده اند که ۱۰ ساله بچه میخوان ولی الان دیگه جلو گیری میکنن

گفتش برو دختر جان تو که سنی نداری اینقدر عجله داری در صورتی که من اصلا چیز خاصی نگفتم...

بعدش بهش گفتم دکتر جان آدم باید خودشو تو هر شرایطی وفق بده شاید این ویروس تا ۲ ساله دیگه باشه من باید خودمو حبس کنم تو خونه و به هیچ کدوم از کارهام رسیدگی نکنم...شاید تو همین چند ماه شانس بارداری داشته باشم و این شانسو از خودم بگیرم

گفتم شما ام باید بشبنید تو خونتون و طبابت نکنید نمیشه که

بعدش خیلی حرف زد و گف شما الان هیچ درکی ندارید و.... خیلی ضایع شدم

آخه چرا دخالت میکنن تو کار آدم 

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه دکتر بی ادبی، آدم اختیار زندگی خودشو داره، من بودم دیگه پیشش نمی‌رفتم! حرفای شما رو می‌پسندم، به هر حال چه ویروس کرونا باشه چه نباشه مرگ همیشه نزدیک ما، نمیشه از زندگی عادی خودمون دست بکشیم که... والا! 

کاملا درست گفته 

واقعا که....اینهمه توهینشو دیدید بازم میگی درست گفته

یه دکتر اصلا حق نداره خودشو عقل کل بدونه و دخالت کنه

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2738

چقدر بیشعور بوده 

ولش کن 

من هرموقع میرم آزمایش خون حالم بد میشه و همیشه یه سری دکتر و پرستار بیشعور بهم میخندن، ولی بی تفاوتم بهشون چون درک ندارن.. 

۲۰۲۰ اولین عددیه که یکبار برای همیشه به همه ثابت کرد تو عدد رند واسه کسی نریـ.دن   

اخ منم چقدر دودلم برا اقدام 😢😢

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
ینی منم اقدام نکنم ؟ 😟

نه باید خودتو با شرایط تطبیق بدی نمیشه که

2706