2737
2734

سلام 

من و شوهرم دوست داریم بیاییم ترکیه ، کاملا به زبان مسلطیم خواندن و نوشتن هم بودیم و دوستانی هم در اونجا داریم هم ایرانی هم ترکیه ای 

پسر شوهرم دانشجوست و توی استانبول زندگی میکنه البته ۱۹ سالش بیشتر نیست ، ما هم وضع مالی توپ نداریم اما بد نیستیم و املاک و پولی توی ایران داریم همش فکر مهاجرت میاد تو ذهنمون بعد فکر میکنیم اینجا راحتیم و ول میکنیم ، میشه به ما کمک کنید ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا ببینید کی راهتون میدن،بعد به فکره سرمایه گزاری باشید

عزیزم ما مشکلی در این باره نداریم همه چیز درسته ، فقط این دودلی من هست که باعث میشه تصمیم قطعی نگیریم ، نمیخواییم چیزی بفروشیم اینجا ، پول هم داریم که بریم خونه اجاره کنیم پرستارم و شوهرم هم شرکای کاری توی ترکیه داره و تجارت میکنه ، همه دوستامون اونجا میگن بیایید وقتی کارتون راه افتاد می تونید اموالتون رو انتقال بدید ، البته شوهرم میگه الانم میتونم یه خونه بخرم تا فعلا مشکل اقامت هم حل بشه 

برادره من خونه خرید با لیره ۲۶۰۰.اما کرونا اومد،دیگه اصلا نمیتونه بره سر بزنه.خونه به قیمته ایران ۲ ...

آره اوناییی که اقامت دارن میتونن از مرز رد شن 

خب بعد اقامتش تموم شه چیکار میکنه؟

2738

به هر قیمتی شده برید مطمئن باشین پشیمون نمیشین. حتی به همیشه موندن هم فکر نکنید قطعا اونجا سکوی پرتاب میشه واسه رفتن به یه جای خیلی خیلی بهتر.. شک نکنید. نمیدونم بچه داری یا نه؟ چند سالته؟ ولی کسی و ندیدم از رفتن ضرر کرده باشه

مربی بدنسازی✌️💪 اینستای من samira._jl... ارائه برنامه تمرین و تغذیه
به هر قیمتی شده برید مطمئن باشین پشیمون نمیشین. حتی به همیشه موندن هم فکر نکنید قطعا اونجا سکوی پرتا ...

ترکیه خودش از کشورهای دیگه بهتره

من دیدم رفتن ترکیه بعد میخواستن از اونجا برن کشور دیگه ولی منصرف شدن

به هر قیمتی شده برید مطمئن باشین پشیمون نمیشین. حتی به همیشه موندن هم فکر نکنید قطعا اونجا سکوی پرتا ...

من ۳۷ ساله ام ، پسر ۱۳ ساله دارم پرستارم و زندگی خوبی اینجا دارم شوهرم هم واقعا زرنگه و گلیم خودشو هر جا از آب میکشه بیرون ، اصرار میکنه بیا بریم ، منم اصلا هیچی برام اینجا مهم نیست ولی میترسم اونجا رفاه اینجا رو نتونم داشته باشم چون اینجا مشکلی ندارم و انگیزه رفتن هم برای همین کمه

2706