2733
2734
عنوان

خانومایی که جدا شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 102 پست
با زن سابق😳واقعا اگر علاقه داشتن چرا جداشدن که زتدگیه شما این وسط نابود شه 

روز اول میگفت  من به اصرار پدرم با این ازدواج کردم بعدم بخاطر بچه باهاش موندم الانم از لحاظ جنسی مشکل داره واسه همین جدا شدم؛ خانومه نمیزاشت بچه ها بیان بیرون ببیننشون یا بیان خونه؛ جوری رفتار می‌کرد که باید بیای خونه ما تا بتونی بچه ها رو ببینی آخر کشوندش طرف خودش؛ الان دو شبه خونشون مونده؛ حسم میگه باهاش رابطه هم داره ولی قسم میخوره میگه ندارم میدونم دروغ میگه شوهر خودمو میشناسم

افکار و عقایدی که توی مغز من در جریانه با اونایی که تو ذهن تو میگذره کاملا فرق داره ؛ اگر قرار هممون مثل هم فکر کنیم پس هویت و خود واقعیمون چی میشه؛پس سعی نکن افکارتو  به کسی تحمیل کنی  و دیگران رو تخریب  ؛ اگر تا الان اینجوری بودی راه رو اشتباه رفتی؛ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی میکنی بچه هات گناه دارن دوتا دختر داری ؟

نه عزیزم‌دخترو پسرم من همه زندگیم بچه هام هستن بیشتر دلیل جداییم به خاطر بچه هام بود اگر کسی باشه با جون دل قبولشون کنه ازدواج میکنم تونم مدت زیاد

وای عزیز دلم خیلی ناراحت شدم عیب نداره قوی باش خدا بچه اتو برات نگهداره اون که میخواست بره پیش زن سا ...

نمیتونم چون تصور اینکه باز با اون رابطه برقرار کنه دیوونم‌میکنه کاش اولش که خودم میخواستم طلاقم داده بود میرفت با خواستگار مجردم که تا الان ازدواج نکرده بود ؛ازدواج میکردم 

افکار و عقایدی که توی مغز من در جریانه با اونایی که تو ذهن تو میگذره کاملا فرق داره ؛ اگر قرار هممون مثل هم فکر کنیم پس هویت و خود واقعیمون چی میشه؛پس سعی نکن افکارتو  به کسی تحمیل کنی  و دیگران رو تخریب  ؛ اگر تا الان اینجوری بودی راه رو اشتباه رفتی؛ 
2731
روز اول میگفت  من به اصرار پدرم با این ازدواج کردم بعدم بخاطر بچه باهاش موندم الانم از لحاظ جنس ...

واقعا متاسفم برای اون زن تو فقط نگران بچت باش اونا هر دو آشغال تشریف دارن و ارزش ناراحتی ندارن 

اگر تونستی پیش مشاور برو خیانتو تحقیر و کتک چیزی نیست که فراموش بشه شاید عاشقش باشی ولی یک طرفس مرد ...

اونم میگفت دوستم داره ولی چه فایده منو نابود کرد،روز طلاق کلی گریه کرد ولی من نتونستم برگردم همه بی وفایهاش جلوچشمم بود

واقعا متاسفم برای اون زن تو فقط نگران بچت باش اونا هر دو آشغال تشریف دارن و ارزش ناراحتی ندارن 

آخه شوهر آشغالم دست بردار نیست هم منو میخواد هم اونو؛ من با این شرایط بارداریم نرفتم خونه بابام که نیاد سراغم بچه رو بگیره؛ چون گفت اگر طلاق بگیری بچه رو ازت میگیرم ؛ اومدم یه خونه موقت اجاره کردم جواب تلفناشو ندم تا به غلط کردن بیوفته مثل سریهای قبل. 

2738
نمیتونم چون تصور اینکه باز با اون رابطه برقرار کنه دیوونم‌میکنه کاش اولش که خودم میخواستم طلاقم داده ...

مردا خیلی خودخواه هستن عوضی هستن فقط به فکر خودشون هستن ادن میتونست نره خونه ادن زنشه بعد مگه نیشه دوتازنو مرد تو ی خونه باشه رابطه بینشون برقرا نشه

مردا خیلی خودخواه هستن عوضی هستن فقط به فکر خودشون هستن ادن میتونست نره خونه ادن زنشه بعد مگه نیشه د ...

الکی میگه این دیگه نمیتونه رابطه برقرار کنه مریضه ولی میدونم دروغ میگه هر چی بهش گفتم شب نمون زورم بهش نرسید عوضیه آشغال تنها کاری که تونستم بکنم این بود که ازم بی خبر باشه به خانوادمم گفتم نگید من کجام؛ خوب میشناسمش اینجوری بدتر میسوزه

الکی میگه این دیگه نمیتونه رابطه برقرار کنه مریضه ولی میدونم دروغ میگه هر چی بهش گفتم شب نمون زورم ب ...

اره بذار همینطور که اون تورو داغون کرد تو هم اون داغون کنی۱

ازنظرمن هرچیزیش رومیش بخشید ولی خیانتش رونه...

کارای بدش روب یادبیار

و اینم میدونم تنهایی بعدش ادم رو داغون میکنه...ولی محکم باش ودیگ برنگرد..

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
بچه رو میدی همسرت ؟؟

میگفت اگر بخوای جدا شی بچه رو باید بدی به من چون تو میری ازدواج‌میکنی من نمیخوام بچم دست کسی بیفته؛ ولی کور خونده اصلا نمیزارم دستش به بچم برسه

2706