2737
2734

من بین کنکور ارشد دادن و یا نشستن پشت کنکور تجربی برا قبولی در داروسازی موندم ! 

نمیدونم کدوم راه درست تره

معلم هستم ... 

ولی میگم اگه ارشد بخونم خب ک چی،؟ به چ درد میخوره ؟! 

ولی اگه دکتر داروساز بشم ، هم کلاس داره 

هم درامد توپ 

هم علمش بدرد خودم و خانواده و اشناها مبخوره 

نظر شما چیه؟ 

33 سالمه 

بوی نم بارون 😍🌧️☔

با نی نی سایت مشکلتون فکر نکنم حل بشه از یه مشاور روانشناس خوب کمک بگیرید.

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه سنتون بالاست ازدواج و بچه رو هم درنظر بگیرید. فقط رشته نه

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
2738
شما که توی این جو هستید،منظورم رشته های کادر درمان  ایا واقعا پزشکا و داروسازها( دکترا) ، خیلی ...

بله ، درآمد خیلی خوبی هم دارن ....تو بیمارستان یه لحظه میان مریضشونو ویزیت میکنن در حد پنج دقیقه حتی روپوشم نمیپوشن بعد میرن ....کل کارای مریض میمونه واسه ما ولی حقوق یه ماه ما حقوق یه روز اوناس 

اگه انگیزه داشته باشی بشینی بخونی زندگیت از این رو به اون رو میشه فقط اراده میخواد 

واقعا؟؟ اخه پیش خودم میگم مثلا داروسازی اشباع شده 

یهو داروساز بشم ولی کار گیرم نیاد چی؟ 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
واقعا؟؟ اخه پیش خودم میگم مثلا داروسازی اشباع شده  یهو داروساز بشم ولی کار گیرم نیاد چی؟

نه بابا واسه همه ی رشته ها میگن اشباع شده ولی اینطور نیست 

ولی یه چیز بگم واسه داروسازی اگه میخوای تو داروخونه ی یکی دیگه کار کنی حقوق زیادی نمیدن ......ولی خودت داروخونه باز کنی خیلی خوب میشه که اینم سرمایه میخواد باید مجوز بگیری 

نه بابا واسه همه ی رشته ها میگن اشباع شده ولی اینطور نیست  ولی یه چیز بگم واسه داروسازی اگه می ...

راستش رو بخوای، بیشتر اینکه از نظر روحی ارضا بشم برام مهمه 

هم دوستام الان پزشک و دندونپزشکن 

من ک معلم شدم ، حس میکنم کمه واسم 

انگار پزشکا ی دنیای خاص دارن....

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706