2726

من رژیم گرفتم الان۴۵با۱۶۲قدامامیترسم دوباره چاق شم براهمین مانکنانصب کردم اماخب همه میگن زشت شدی واینابراهمین میخام پنج کیلوکمبودماکم کم زیادکنم بعدمیخام ببینم چنتاکالری توروزمجازاخه برنامه مانکن۱۴۰۰تاست امامن فوقش۷۵۰تابتونم بخورم بعدیدفه خیلی چاق نمیشم با۷۵۰تااصلامیشه اون پنج کیلورابااین کالری جبران کنم اخه یه جانوشته بودزیر۱۰۰۰تابده

چقد کم میخوری خوشبحالت

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️

سعی کن از غذاهای پر کالری استفاده کنی

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید ولی با قد ۱۶۲ وزنت زیادی پایین هستش...من دکتر رژیم گفت باقد ۱۶۵ باید ۶۲ کیلو باش کمترم میتونه دیگه ۶۰ خوبه...تو باقد ۱۶۲ نهایت ۵۵ باش چ خبره اونقد لاغر؟؟؟؟ چند سالته؟مدل ویکتوریا سکرتی مگه

2728

باید ورزش کنی

چون شما الان چربی ای برای اب شدن نداری 

باید عضله هاتو فشرده کنی

اینو یه دوستی صبح لطف کردن بمن گفتن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

وای خیلی وزنت کمه به زبون خودمونی سیخی

لاغر بودن زیبایی نیس

شما اگه ۶۰کیلو هم باشی اگه شکم و پهلو و تکه تکه های اضافه نداشته باشی زیبایی

به نظرم باید ۵۵به بالا باشی

من قدم ۱۵۷ وزن ۶۰بود با این وجود خیلی خوش ترکیب بودم

خب اخه چی بخورم که شکم وپهلونیاره؟😔

باید همزمان ورزش کنی موضعی

یا حلقه بزنی

یا بزاری وزنت بره بالا اگه پهلو کردی بری ماساژ لاغری خخخ

دکترم بری شاید چیزایی بده خیلی چربی ایجاد نکنه تو بدن

باید همزمان ورزش کنی موضعی یا حلقه بزنی یا بزاری وزنت بره بالا اگه پهلو کردی بری ماساژ لاغری خخخ ...

خب من تاحلقه نزنم روزم شب نمیشه بنظرت اگه یکم بیشتربخورم تاوزنم متعادل بشه اماهمزمان حلقه هم بزنم که شکم نیارم خوبه یانه اخرش شکم وپهلو

خب من تاحلقه نزنم روزم شب نمیشه بنظرت اگه یکم بیشتربخورم تاوزنم متعادل بشه اماهمزمان حلقه هم بزنم که ...

فکر نکنم بیاری

من حتی بعد زایمان وزنم ۶۰بود قدمم از شما خیلی کوتاهتر پهلو که هیچ شکمم بدون لباس مشخص بود با لباس صاااف

خیلی حساس نباش