2737
2739
عنوان

اختلاف با شوهر سر خانواده اش

2583 بازدید | 16 پست

سلام 

مادر شوهرمن تنهاس و من توی شهر شوهرم غریبم و کسی رو ندارم و خواهر شوهرم هم شهردیگه س دوساله ما اومدیم و مادر شوهرم تنهاشده بیشتر میاد و میره و خیلی خیلی گلایه میکنه و پر توقع هست از من به شوهرم بد میگه قبلا پشت سرم میگفت و الان تو روی خودم به شوهرم میگه .منم اهل گلایه نبودم هیچوقت از بدیشون پیش شوهرم نمیگفتم و اختلافی درست نمیکردم اما حالا میبینم شوهرم باورش هست که اونا خیلی خوبن و بدی از منه و کلا حساس با اینکه گاهی با چشم خودش میبینه که مقصر نیستم قبلا توجه نمیکرد اما الان میبینم که روش تاثیر گذاشته و خیلی حساس شده حتی تحمل یه گلایه کوچیک من رو از مادرش نداره واقعا به اختلاف خوردیم ...

میشه بیاین تجربتونو بگین 

ساکت که میشینی میزارن پای جواب نداشتنت...عمراََ اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها حفظ بشه 

وحالا هم مادر شوهرم وقتی میاد فقط میخواد با دخترم بازی کنه و اونو به خودش وابسته کنه دخترمم این اخلاقو نداره و گاهی بازی نمیکنه و اونم میگه تو یادش میدی به شوهرم هم میگه و شوهرم به من بدبین شده دو سه روزه اعصابش خورده با هم دو کلمه نمیتونیم حرف بزنیم 

میشه راهنماییم کنین الان در حدی با همسرم اختلاف داریم فقط به خاطر مادرش وگرنه اختلافی نداریم  تحملشون سخت شده نمیدونم چیکار کنم 

ساکت که میشینی میزارن پای جواب نداشتنت...عمراََ اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها حفظ بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل چیه   شما ک تو شهر مادرشوهرتید

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
گلایه نکن سعی کن خودتو جواب مادرشوهرتو بدی و شوهرتو داخل این ماجرا نکنی

من اصلا به شوهرم انتقال نمیدم مادر شوهرم دایم در حال گلایه از منه نمیدونم چیکار کنم چندین بارم گفتم به خودم بگو اما گوش نمیده و فقط پیش شوهرم با هام حرف میزنه

من اصلا به شوهرم انتقال نمیدم مادر شوهرم دایم در حال گلایه از منه نمیدونم چیکار کنم چندین بارم گفتم ...

خب همونجا خودت جواب بده 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
مشکل چیه   شما ک تو شهر مادرشوهرتید

شوهرم و البته مادرش چون تنهاس انتظار دارن ما هر روز پیشش باشیم یا اون بیاد خونه ما و ما خیلی پیش همیم خیلی حرفا پیش میاد اما اصلی ترینش اینه که دختر من گاهی بازینمیکنه با مادر شوهرم مادر شوهرم انتظار داره دخترم بیست و چهار ساعته باهاش باشه و بازی کنه اگه دخترم باهاش دعوا کنه یا کم محلی از چشم من میبینه 

شوهرم و البته مادرش چون تنهاس انتظار دارن ما هر روز پیشش باشیم یا اون بیاد خونه ما و ما خیلی پیش همی ...

ای بابا بچه س دیگه حوصله ش نمیکشه 

اینقدر تکرار کن که بچه س زود خسته میشه تا جا بیفته براش

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
خب همونجا خودت جواب بده 

مسیله اینه من پیش شوهرم خراب شدم الان دو روزه شوهرم اعصابش خورده که چرا دو روز پیش مادر شوهرم اینجا مونده بود صبحش دخترم باهاش بازی نکرد مادر شوهرمم رفت خونشون شوهرم هم حالش بد شده که عزت نمیزارید بهش و از این حرفا و خیلی عصبانیه حرفامو باور نمیکنه و نمیپذیره مادرش حساسه و تیکه میندازه یا باور غلط داره که عروس بده مادر شوهرو به بچه میگه که بچه ازش ببره و از این حرفا اینارو به شوهرم میگه و اونم طرف منو میگیره اما تو خلوت به من گیر میده همهش عصبیه و خلاصه زندگیمونو زهر کرده 

خب زمین بازی رو بگیر دستت. تو حرف دربیار تو گله کن به قول یکی میگفت به بقیه کار داشته باشه چون اگه ...

آره والا درسته من اصلا کاری ندارم اما اون خیلی گیر میده و اینکه الان من که میگم شوهرم بد بین شده و دعوامون میشه

ای بابا بچه س دیگه حوصله ش نمیکشه  اینقدر تکرار کن که بچه س زود خسته میشه تا جا بیفته براش

خیلی هم میگم اما نمیدونم متوجه نمیشه یا خودشو میزنه به اون راه 

آره والا درسته من اصلا کاری ندارم اما اون خیلی گیر میده و اینکه الان من که میگم شوهرم بد بین شده و د ...

منم اختلاف زیاد دارم. مادرشوهرم گله نمیکنه البته

اما زیاد حق به جانب حرف میزنم. 

میدونی بعضی شوهرا فکر میکنن زنا چاره ای ندارن. راه برگشت ندارن بخاطر همین ظلم میکنن

قرص و محکم از خودت دفاع کن. و اینکه وقتی حرف مادرشوهرت نیست خیلی خوش اخلاق باش بزار بدونه که اونه باعث میشه اوقاتت تلخ بشه

مسیله اینه من پیش شوهرم خراب شدم الان دو روزه شوهرم اعصابش خورده که چرا دو روز پیش مادر شوهرم اینجا ...

خب بگو مگه دست منه بچه باهاش بازی کنه یا نکنه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2706