2737
2734

الان هفته 23هستم واز هفته12 جفتم پایینه وتغییری نکرده بااینکه یه مدت استراحت بودم خونه مادرم ولی الان خونه خودمون مجبورم به کار وزندگیم برسم دکترگف استراحتت نسبی باشه ولی بابچه کوچیک سخته شوهرمم تنبله خوب کمکم نمیکنه 

بجزاشپزی میتونم درحد مرتب کردن خونه کارکنم ویاشست وشوی سبک ؟اگه تجربه ای دارین دریغ نکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم کار همیشه هست به خودت رحم کن.من بچم سقط شد تا ۴۰ از جام پا نشدم شوهر منم تنبله ولی اونقدر پا نشدم خودش یاد گرفت.هر کار کوچقکی میکرد ازش تشکر میکردم بیشتر ترغیب میشد برایکار کردن تو خونه.البته بیچاره از سرکار میومد دلم براش میسوختا بیچاره خسته میشد ولی خب سلامتیم مهمتر بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

دوست من  از جاروبرقی استفاده نکناصلا تا یه مدت  از  پله زیاد بالا پایین نرو طولانی نشین من این کارا رو کردم الان قشنگ رفته بالا حالا یه جوریم رفته بالا که معده درد وحشتناک دارم 

2738
گلم کار همیشه هست به خودت رحم کن.من بچم سقط شد تا ۴۰ از جام پا نشدم شوهر منم تنبله ولی اونقدر پا نشد ...

عزیزم خونه زندگیمو گند برداشته توشهرغریبم کسیم نیس کمک حالم باشه هی امروز وفردا میکنه دیگه منم نمیتونم تحمل کنم الان ساعت 6قرار تعمیرکار بیاد خونه زندگیم افتضاحه آقام خواییده قرار مثلا جم وجور کنه ولی اخه دوساعته کاری از پیش نمیره خسته شدم خودمم جرات ندارم جم وجور کنم 

دوست من  از جاروبرقی استفاده نکناصلا تا یه مدت  از  پله زیاد بالا پایین نرو طولانی نش ...

تقریبا هیچکردم ازاین کارو نمیکنم ولی خونم نظافت ورسیدگی میخواد که ناچارمیشم کم کم مرتب کنم بچم کوچیکه کثیف کاری میکنه

خیلی عالی شده  

اره خداروشکر من اصلا انتظارنداشتم حتی اماده بودم که بعداز سونو مستقیم برم بیمارستان برا سرکلاژ ولی درکمال ناباوری عالی شده بود  البته مدیون مامانم هستم خیییلی کمکم کرد 

زیر رحمت رو با روسری نخی نرم ببند... دور از جون شما چون من سه تا سقط داشتم... این سری دکترم گفته باید زیر رحمت رو ببندی کنم میبندم و کارامو میکنم 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
اره خداروشکر من اصلا انتظارنداشتم حتی اماده بودم که بعداز سونو مستقیم برم بیمارستان برا سرکلاژ ولی د ...

خداروشکر منم ۳۴ بود یهو شد ۳۰   کل نه ماه  رو بااون ۳۰ گذروندم  تازه  بچه یکسال نیمم داشتم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
عزیزم خونه زندگیمو گند برداشته توشهرغریبم کسیم نیس کمک حالم باشه هی امروز وفردا میکنه دیگه منم نمیتو ...

عزیزم منم به خاطر شغل همسرم یه شهر غریبم .حالا تعمیرکار میاد جمع کن بریز تو اتاق بزار بمونه تو اتاق دیگه زیادی اهمیت نده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40