2737
2734

تو طول روز چید بچتون رو بدون پوشک ميزارين

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط دوبار پوشک میکنم 

شبم بدون پوشکه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
اصلا نمیذارم باز باشه فقط شبا تا صبح بازه از دوماهگی تا الان البته بچم دقیقا1سال وده ماهشه

تو این گرما گناهه😕

پسر من نمیزاره ببندم اصلن 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
خودش گاهی نق میزنه ومیکشدش اما چاره ای ندارم اصلا نمیدونم کی جیش داره یکی دوبار جیش کرد رو فرش

از پوشکم بگیری  قراره جیش کنه همه جا 

اخرش میشوری دیگه فرشو 

من هرماه فرشو میشورم😆😆

میشه بگی چندکیلوه؟

يکسالشه 11کيلوه

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
يکسالشه 11کيلوه

عزیزم.... من اصلابازنمیذارم.... باپوشکم پی پیش پس میده.... روروکوهمش میشورم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
از پوشکم بگیری  قراره جیش کنه همه جا  اخرش میشوری دیگه فرشو  من هرماه فرشو میشورم😆 ...

وسواسم بدم میاد حس بویاییم هم خیلی قویه اذیت میشم از بوی جیشش🤦‍♀️میخوام شورت اموزش بگیرم براش وتا وقتی مطمئن نشدم ازش باز نکنم پوشکشو