2726
عنوان

بچه هاتو امسال پیش دبستانی ثبت نام میکنید❤

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 58 پست

پس اگه اجباری نیست،واقعا ثبت نام نکنم؟؟؟

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه بی سوادباش بهتره ک تاتوکرونابره مدرسه

آره منم اگه کرونا باشه نمیفرستمش که

فقط به خاطر مدرکش،که برای کلاس اول لازمه یا نه،اینو نمیدونم

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍
2728
آره منم اگه کرونا باشه نمیفرستمش که فقط به خاطر مدرکش،که برای کلاس اول لازمه یا نه،اینو نمیدونم

گفتن اجباری نیس. خاله من معاونه گفتش بچه خودشم نمیبره

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍

ثبت نام نکنید

ماها که بچه مدرسه ای داریم مجبوریم ، چون باید اسمشون تو لیست اموزش و مرورش باشه

شما که مجبور نیستید ، کتاب کار بگیرید ، تو خونه کار کنید 

توی این شرایط ما هم نمیفرستیم برن مدرسه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
خواهر منم خواهرزادمو ثبت نام نمیکنه آخی بچم مو فرفری خاله چقدر مدرسه دوس داره حالا شانسشونم اینجوری ...

درد عمری بگیره ریشه کن شه الهی

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
منم ثبت نام نکردم

بچه تون متولد چه سالیه،من پسرم آبان ۹۳،امسال پیش دبستانیه دیگه آره؟

بچه تون متولد چه سالیه،من پسرم آبان ۹۳،امسال پیش دبستانیه دیگه آره؟

بله درسته.من دخترم مهر 93.

بنده مادر یک 🙆ناز و یک 🙋‍♂️کاکل زری هستم💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
ثبت نام نکنید ماها که بچه مدرسه ای داریم مجبوریم ، چون باید اسمشون تو لیست اموزش و مرورش باشه ش ...

من الان یه ساله باهاش کار میکنم،خیلی چیزا رو بلده

2706