1822
1823

بیایید بگید جالبترین اسم های کاربری ک دیدید چیا بوده؟😊 خواستید تگشون کنید

انسان خوبی باش.. ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن

@خر    

+عشق یا پیتزا؟؟🍕🍫_پنیره اضافه لدفن+.+💿🌈🤘           ابجی های گلم میشه خواهش کنم دعا کنید یه خواستگار عالی واسم بیاد و ازدواج کنم بخدا خسته شدم انقدر خواستگار بدرد نخور واسم اومد😔😔مرررررسیییییییی از همتون❤❤یه صلوات واسم بفرستید ممنون💕❤💋

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

پفک نمکی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
1825

من

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

سالاد ماکارانی

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر نی نی های تودلم 😍تنها چیزای قشنگی که تو این دنیا دارم همین دوتا فندق تودلمن پس حفظشون کن برام😍میخوام باهات خوب بشم خداجونم توام باهام خوب شو لطفا 😊

یادم نیست😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

پفک ۱۰۰تومنی

میدونم که این ماه قراره اینجاتیکربارداری بزنم😍چون من بعدازچهارسال دیگه تموم امیدم رواول به خداوبعدم به تموم اماما وپیامبرابستم وشخصی روتوخواب دیدم که گفت ازحضرت زینب اولاد بخواه😍دیگه ازخودشون خواستم بچم رو وبه حضرت زینب قول دادم که اگه خدابهم یه پسرداد اسمش روحسین بزارم😍الهی قربون اسم اقامون بشم من♥️دوست دارم پسرمنم رفتاروکردارش حسین گونه باشه😍حضرت زینب ازخودتون خواستمش این ماه به شماامیدبستم وخیلی خیلی امیدوارم ناامیدم نکنید😢توکل به خدا🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️
1856
اقدس الویه🤣🤣

اسم کاربری عزیزم 

+عشق یا پیتزا؟؟🍕🍫_پنیره اضافه لدفن+.+💿🌈🤘           ابجی های گلم میشه خواهش کنم دعا کنید یه خواستگار عالی واسم بیاد و ازدواج کنم بخدا خسته شدم انقدر خواستگار بدرد نخور واسم اومد😔😔مرررررسیییییییی از همتون❤❤یه صلوات واسم بفرستید ممنون💕❤💋
1826

برادر اقای نعمتیان

برادر شوهرتونم

خواهرشهرتونم

جاریتونم😁

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب پسرم و نی نی خانوم تو دلیم باش 😍           اگه با پستای من حال میکنید شماره حساب میدم پول واریز کنید.اینجا مام کلی خرج داریم دلقکتون که نیستیم! 😐😁

فضول همسایه

آهایی تویی ک داری امضامو میخونی.                                      هیچی امیدوارم خوش باشی😅🍭🌈                                      ی چیز دیگ هم توضیح بدم.ب اونایی ک میگن تاریخ۹۹/۹/۹ رو چرا تو امضاتون هس.بابا این قانون جذبه یعنی تو اون روز ب خواستشون میرسن.حالا ما۹۹/۹/۱۰میبنمشون ببینم 😅👋🏻
1845