2733
2734
عنوان

تجربیات و ایده ها برای مد و زیبایی(fashion & beautyسابق)+review

| مشاهده متن کامل بحث + 431504 بازدید | 4468 پست
من چون دیدم اکثر سوالا تکراریه و الناز جون خسته میشن هی بپرسیم یه خلاصه جمع کردم می زارم فقط اگر اشتباهی چیزی داره بعدا الناز جون تصحیح کنه که با یه بچه کوچولو بیشتر از این در توانم نبود

این خلاصه تا صفحه 70 هستش
کرم ابروی سریتا خوبه
آرایش چشم:
آرایش چشم هم بستگی داره به نوع چشم
اونایی که چشم ریز دارن باید زیر چشمشون رو هم مداد بکشن ولی گوشه انتهایی چشمو به هم وصل نکنن
اونایی هم که چشم درشت دارن یا خط نندازن زیر چشمشون ا اگه میخوان باید داخلشو بکشن
رنگ مو:
بیول و لیدی ...گارنیر.....اورئال
رنگای شرابی مده و ماهگونی
واسه پاک کردن رنگ از ریمور استفاده میشه نمیدونم واسه دکلره هم میتونی استفاده کنی یانه
مشکی پر کلاغی: مشکی بگیر مارک نوول خودش براق هست قیمتش 14 تومنه این رنگ. شماره 1.10نوول هستش. اکسیدانم پولو بود 9 درصد
تر کیب رنگ که تو مایه هایی شرابی و بنفش باشه که دکلره هم نخواد :رنگ ماهگونیو + رنگ بنفش + 2 سانت واریاسیون قرمز توش بریز خوب میشه رنگیه که خودشو میکنه و مناسب پاییز و زمستان ماهگونی کلا رنگ قهوه ای توش به چشم میاد توقع آنچنانی نباید داشته باشی ازش
شماره 6.62+7.62+ واریاسیون قرمز 2 سانت میشه رنگ اون مو بلنده که موهاش فقط پیداست من همین رنگو گذاشتم رو موهام منتهی فقط با واریاسیون قرمز + اکسیدان شماره 2 ولی یه مقدار تن قرمزیش زیاد بود طوری که تو خیابون میگفتم چه موهای قرمزی داره خانومه!!! خیلی تو دید بود و فانتزی خودم دوست داشتم اما اینی که گفتم رنگش شیکتره
رنگ فانتزی هست بدون دکلره میشه بذاری رو موهات اسمشون هم رنگ فانتزیه همه رنگش هست
اگرم نتونستی پیدا کنی واریاسیون خالی هر رنگی که دوست داریو با آب یکم قاطی کن بذار رو سرت نیم ساعت میشه دقیقا همون رنگ ولی دوامش کمه حمام بری شسته میشه یا هم اگه دوامش برات مهمه با اکسیدان قاطی کن 2-3 ماه رو ست میمونه. رنگ قرمزو بنفشش خیلی قشنگن رو موی مشکی کار خاصی نمیخواد کار با واریاسیون:باید اون واریاسیون رو با یه مقدار آب مخلوط کنی مایع شبیه ماست بشه و بذاری اون قسمت از موهات تو حموم این کارو انجام بده و بعد با آب ولرم بشور
از پشت شرو میکنی ده دقیقه مکث میکنی و جلو رو میزنی اینجوری رنگت 80 درصد یکرنگ درمیاد
فر کردن مو درخانه:
موس فر بخر وقتی موهات خیسن به موهات بزن + ژل افشید رنگ مشکیه بعد سشوار زیر موهات بگیر وخشک کن خودش فر میخوره در آخر هم تافت یادت نره
موس که زدی روش دیسپانسر بگیر
صاف کردن مو:
این محصول نتی فریز کریستال رنگش زرده برای صاف کردن مو خیلی خوبه قبل اتو به موهاتون بزنید یه حالت شلاقی به مو میده و براق میکنه مورو برای مهمونی بخرید و ازش استفاده کنید واسه خانومایی که مثل من موهای حالت دار دارن خوبه موقع اتو کشیدن (سرم آنتی فریز کریستال.....قیمتش 8-9 تومن بیشتر نیست)

سیلکر مو که خارجیه بگیری بیشتر جوب میگیری اون قیمتش 30-35 تومنه تو آرایشگاها استفاده میکنن موهات میشه لخت لخت و براق

اسپری نلی برای جلوگیری از آسیب سشوار هشت اونو بگیر
سرم و ماسک مو:
سرم کراتینه سریتا
ماسک موی مای دارم ازش راضیم
رنگ ابرو:
ابروهامو با 09 با یکم اکسیدان 2% قاطی میکنم رنگش قهوه ای دودی میشه،روشم مداد قهوه ای روشن فلورمار NO:401 که جدیدا اومده رو میزنم،
فیکساتور:
پودر فیکسم adsهستش
اتود همونو میشه به لبم زد
پودر فیکس مکس فاکتور اتود و ای دی اس داشتم از همه راضیم

لایه بردار و ضد لک:
کرم روشن کننده نئوستراتا برای پوستای کدر خوب جواب میده
ضد لک نئوستراتا رو دکترا برای شیردهی میدن استفاده از چیزی غیر این مجاز نیست باید حتمانوشته باشه lactacing
کرم لایه‌بردار ملایم و تنگ کننده منافذ باز سبو اسپسیفیک ایوروشه رو استفاده کن برای بستن منافذ صورت و لایه برداری خیلی خوبه چربی پوستم کنترل میکنه

لوسیون پوست چرب:
لوسیون مات کننده آون رو استفاده کن

کرم برای پوست خشک:
کرم شب qv
کرم رزلین اوریاژ
لوسیون وازلین هم خوبه ماندگاریش هم خوبه
کرم دست اسکین کر ویتایمین e

ضد آفتاب پوست خشک:
فتودرم مکس بیودرما
ضد آفتاب برای پوست جوشی:میتونی نوروا بخری قیمتش 31noreva -از مدلین هم بچه ها راضی بودن با اینکه ایرانیه ولی خوبه جذبش سریعتره
من نوروا میزنم واسه پوستای گندمی خوبه چون واسه سفیدا یکم تیره نشونشون میده
درمان جوش:
کرم نوروایی که گفتی استفاده میکنی اینه؟
http://www.zibarou.com/NOREVA_ACTIPUR_CLAIRE_CREAM.html
بعدش این که همه جا اینو میتونم پیدا کنم؟ بله از همین سایت هم میتونی بخری
ضد آفتاب معمولی:
ضد آفتاب نوروا
کاور مارک

شامپو:
شامپو انار+ نرم کننده انار کلوران واسه موهای رنگ شده خیلی خوبن

سرم یا کرم لیفتینگ :
سرم لیفت آنی تایم فریز لومن چروکای ریزو کاهش میده ولی مثلا مهمونی میخوای بری از دوروز سه روز قبلش استفاده کن
لیفت صورت کرم لیفتینگ آکادمی رو میتونی بخری یا سرم پرفکشنیست استی لادر که البته سرم همیشه بهتر از کرمه و عملکردش هم بهتره محصولاتشون گرونن کرم نزدیک 200 و سرم 400 تومن
مرطوب کننده ها:
مرطوب کننده هیمالیا

درمان کک و مک:

ضد لک بیونیک نئوستراتا واسه درمان کک و مک و لک استفاده میشه

کانسیلر:
مایع مک
کانسیلر قلمی مایع کلاسیک شماره 02
دبورا کانسیلر مایعش رو بگیر شماره 2 . کانسیلر دبورا با استی لودر یکیه کیفیتش ولی قیمت دبورا کمتره
کانسیلر باید از رنگ کرم پودرت یک درجه روشنتر باشه
ایوسن لورن خیلی خوبه
دبورا مایع هم خوبه ولی ایوسن لورن بهتره پولشم بیشتره

رژ:
پالت رژلب چیه چه مارکی؟ اصن کیفیت و رنگاش رو لب خوبهه؟ پالتای مروان خیر خوبن چربیشون اندازست ولی باقی مارکا حتی بوروژا خشکه لب پوست پوست میشه -اورشین هم پالتش خوبه
رژ قرمز رنگ مایع مودا خریدم عالیه ١١ تومن خیلی براق و لونده
قهوای خوشرنگ: کالر ریچ جلد طلایی 291اورئال قشنگه -پوپا نیوشیک شماهره 03
پرتی فلورمار شماره شماره 305 و 307
رژای نوبا دوامشون خوبن
بوم لب لبلو طعم گیلاس
رژهای آرتدکو برای لب خشک
Shaima
gabrini شماره 17
Aaven شماره 331
رژ لب کرمی مرطوب کننده کولورناتور ایوروشه (بژ 35855) یا بژ تیرش واسه سبزه ها و گندمی ها
نیوشیک پوپا شماره 18
رژ لب آلبالویی پوپا نیوشیک شماره 38
رزا آلبالویی ایزادورا شماره 60 قرمزه تیره س
فارماسی 11 تومن سلنا شماره 13-14-15-19
فارماسی مدل تروکالر
رژای نوباست مدل millbaci و ویولت بادوام
رژای نوبا هم 24 ساعتن مدل مایعش
شماره 24 نوبا
کلاسیک نارنجی 118 خوبه گلبهی هم 142
شماره ۳۹ کاپریس بین قرمز گوشتی و کالباسیه.
رژمایع 01 کلاسیک مدل چاق قد کوتاه01 ارایش برنزه
کلاسیک122
کلاسیک شماره 215و 231 رنگاشون به مسی میخوره
فارماسی مدل ترو کالر شماره 11
کاپریس شماره 59 مدل levers که چهارگوشه قاب رژ لبش
مایع فلورمار شماره ی L402
بورژوا.شماره 04
دبورا مدل میلانو شمار 10
کلی استار داره شماره 17
شماره 101 کلاسیک
رژ مایع هم شماره 4 و 12 خوبه برات نسبتا کالباسیه کلاسیک
شماره 16 و 5 کلی استار و تروکالر فارماسی شماره 11 نسبتا همینه رنگ قرمزیش یکم بیشتره
رژلب دبورا جلد قرمزه شماره 516
رژلب Aaven شماره 332 -قیمت رژلباش 28تومنه
صورتی انگوریه لیلیوم 07
رژلب کالر کالکشن شماره 696- شماره 795 ( اینجا عکسش تیرست ولی روشنتره خیلی خوشگله اینم عکسشه رو لبام)
آرتدکو پرفکت 22
prorance شمارهBR203
ژلب براق میکاپ فکتوری شماره 220

اینجا رژای آرتدکو رو روی لب این خانو ببینید رژ مایعست

http://mangoosta.ru/images/posts/lipstick/artdeco
اینجام رژای پاورشاین اوریف لیم رو لب خانومست ...خیلییییی زیباست

http://mangoosta.ru/images/posts/lipstick/oriflame
رژ لب مدادی یوب رو خریدم ولی ازش خیلی راضیم شمارهL18
رژ های ماندگار: مایع مات میخوای نوبا خوبه و ویولت -دبورا هم واسه جامد مات خوبه
رژلب بیو مدل هیدرا 308 و 324 رو نگاه کن خوشگلن

بوم لب:
بوم لب لبلو آلبالویی
سایه چشم:
سه تایی بوروژا یک مدل داره که توش زغالی داره و خاکستری و سفید
سایه مات قهوه ای شیکه همه جا با همه چی میتونی ست کنی شماره 9 یا ده تکی مات بخر .شماره 7 هم قشنگه واسه تو خونه رنگ شیکیه و شاده کلاسیک
میکاپ فکتوری سایه هاش خوبن و بادوام مروان خیر هم خوبه
سایه کرمی: ایوسن لورن دارهرژ
سایه شوتینگ استار خیلی راضیم بسیار بادوام و خوشرنگ

لوسیونهای بدن:
اسپانول به خصوص لوسیون آلوورای اسپانول
لوسیون بدن نیوآ هپی تایم یا لوسیون رینوزیت یا هیمالیا

اتوبرنز ها :
اتوبرنز اوریاژ
پودر سفید کننده دندان:
پودر سفید کننده دندان وی وان 3
بار در هفته استفاده میکنی و خوب سفید میکنه ولی نباید زیاد استفاده کرد اخه مینای دندان رو میبره اگه زیاد استفاده شه و دندونات حساس میشه

کرم پودر:
برا صورت چرب و جوشی :من اریکه دارم راضیم .اصلا چربی نداره هیچی کاملا مشخصه که بر پایه آب هستش یه ذره روش پنکیک میزنم واسه بیرون دیگه تکون نمیخوره
24oreدبورا رو توصیه میکنم مال هر پوستیه کاورشم خوبه خیلی سنگین هم نیست واسه پوستای معمولی خشک بهتره زیرش آبرسان یادت نره
کرم پودر اریکه راضیم پوستم مختلطه شماره 2 خوبه 3 هم خوبه ولی یک زیادی روشنه من یک دارم روشنه با 3 مخلوط میکنم
کرم پودر برنز شما هر کرم پودر تیره ای رو بخر + شایمر آرتدکو
کرم پودر آریسا میزنه شماره 505 برنز خیلی خوشگلیه منکه خیلی دوستش دارم رنگشو استیک فارماسی شماره 58 هم خوبه رنگش
کرم پودر استی لودر رو برای عروس استفاده میکنن قیمت 170 کاور بالایی داره مک اصل هم خوبه اونم همین قیمته
پرفکت کاورج فلورمار بگیر قیمتش الان 28 تومن باید باشه ولی دبورا 50-55هستش
درماکول رنگی که زیاد ازین کرم میبزن 208و 209 و215 هم خوبه اگه سبزه باشی اون دوتا دیگه سفیدن
کرم پودر لانکوم و ایوروشه کاسه ای کرم پودر مال پوست خشکن
زمستون اصولا پوست خشک میشه اسفاده از کرم پودر بهتره تا پنکیک
واسه پوست معمولی رو به خشک: کرم پودر ایوروشه کاسه ای بخر
+ پنکیک مرطوب دبورا
قبل اینکه کرم پودر بزنی مرطوب کننده خیلی کم بزن زیاد بزنی آرایشت خط میفته
موس به درد شما نمیخوره چون خشکه پوستت
کلی استار محصولات خیلی خوبی داره کرم پودرشم خوبه خودم نزدم ولی تستش کردم کرمان که بودم کاور خوبی داشت

کرم پودر فشرده یا پن استیک: پن استیک مروان بگیر

ادکلن:
http://ir.strawberrynet.com/perfume/calvin-klein/euphoria-eau-de-parfum-spray/44798/
ایفوریا
بوش خیلی با کلاسه دوامشم زیاد پخش بو هم بین 4-5 ساعت
واسه زمستون عالیه
http://ir.strawberrynet.com/perfume/lanvin/eclat-d-arpege-eau-de-parfum-spray/130509/
اینم اکلته
واسه تابستان و بهار
بوی گل میده خیلی خوشبو
اونم پخش بوش 4-5 ساعته موندگاری هم خوبه
این دوتا زیر 200 تومنه خوبه

فصل زمستون Oriens
بولگاری بنفش.ور ساچه مشکی .هالووین بنفش
اسپری نیواا
عطر rumeurخنکه اولش که میزنی بوی نارنج میزنه تو بینیت بدت میاد ولی یه دقیقه که میگذره بوش نرم میشه و خیلی ناز .بوی ترشی دیگه نداره
موندگاریشم خوبه
ولی توخونه بزن چون تو این فصل ادکلانای شیرین باید بزنی مثل ایفوریا یا 212 یاBeauty
Angel یا هم فلاور بمب
ایا رو من خوشم میاد

بادی اسپلش:
ویکتوریا سکرت
رینوزیت رایحه ایفوریا
ایفوریا خریدم + اسپری ایفوریا از اکو (یا ایفوریا از آمور بخر یا سورینت)
بادی اسپلش خریدین اسپری همون رایحه رو هم از اکو بخرین دوام اون رو تنتون زیاد میشه خیلی زیاد. بدنت مرطوبه بادی اسپلش رو بزن به بدنت
بعد بلافاصله اسپری همون رایحه رو بزن رو تنت و زیر بغلت دوامش خیلی زیاد میشه اینجوری
بادی اسپلش خالی دوامش یک روزه اینجوری تا دوروز هم میشه. بادی اسپلش نرم میکنه ولی نه اندازه لوسیون ولی بوش خیلی خوبه یه روز رو تنت هست
از حموم اومدی بیرون بادی اسپلشت رو بزن به بدنت پوستت هنوز مرطوبه
اول لوسیون رو بزن روش بادی اسپلش
لوسیونی بگیر که رایحه نداشته باشه مثل لوسیون طلسم که ایرانیه و خیلیم خوبه بدون بود هستش دوام باید اسپلشت بیشتر میشه
رولم از حمام اومدی بیرون بزن زیر بغلت روشم اسپری
این چهارتا کارو من میکنم هیچوقت بدنم بو نمیگیره و عرقم خیلی کمه و خوشبو میمیونه تنم

مام:
من از مام نیوا مدتهاست اسفاده میکنم و راضیم مدل پیور و هپی تایم عالین
کرم ضد عرق کلیون هم خوبه کرم یه هفته ایه تا یه هفته عرق نمیکنی عرقت خیلی کم میشه

رژ گونه :
رژگونه های مات کلاسیک خیلی خوشرنگن و بادوام خودم ندارم ولی خواهرم دو رنگشو داره رو صورت تکون نمیخوره رنگای کیم رو هم داره آجریو گلبهی
رژگونه ایزادورا شماره 14 قشنگه
یا رژگونه کرمی بوروژا شماه 02
آرتدکو شماره 20 و مودا شماره 102 اینا به سبزه ها میاد
رژگونه های شماره 206 و 209 کلاسیک
86 و 90 فلورمار
رژ گونه شماره 204 و206 کلاسیک
رژ گونه حجم دهنده وبراق شماره 207
رژگونه شماره 205 قشنگه تراکوتا
رژگونه گابرینی 203
رژگونه گابرینی شماره 103 مدل تراکوتا

براق شدن پا و قسمت دکلته:
Artdeco Golden Shimmer Illuminating Fluid

پن کیک:
هزینه میخوای بکنی تا 150 تومن استی لودر دابل وییر بزن کرم پودرش خیلی پوشانندگی بالا داره و صورتو صاف نشون میده واسه روازنه هم پنکیک کلینیک بگیر اونم قیمتش 12
گندمی:اتود شماره 2 -کلاسیک شماره 306
مروان خیر سنگی هم عالیههههه
پنکیک جانسون شماره 2 رنگ عسلی خوشگلی داره
پنکیک lea رو من استفاده کردم و راضیم ازش
پنکیک بیو کاور خوبی نداره دبورا رو ترجیح میدم
من پنکیک اون خریدم رنگ ماسه ای به پیشنهاد دکتر طبیعی واقعا خوب بود. زیرش نرم کننده qv میزنم. بسیار زیاد خوبه و موندگاریش هم 20 هست
دبورا پنکیک مرطوبشو میتونی بخری استفاده کنی چون پوستت مثل من مختلطه
واسه روزانه آرتکو و دبورا خوبن پوشش دهیشون و سبکیشون خوب رو به بالاست
پنکیک اولترا دبورا هم شماره 2 با کرم پودر کالر کپی شماره 2 عالی میشد تیره هم نبود
اول مک بعد بن نای بعد گریماس
پنکک تایرا شماره 508 میزنم بینهایت از پوششش راضیم عالیه اخه صورتم کک و مک و رد جوش زیاد داره ولی وقتی میزنم تازه بدون کرم پودر عالی میشه
ورسای
نوبا کرم پودرش کاور خوبی نداره معمولیه پنکیکش خیلی بهتره
آرتدکو و جیو پنکیک چربش خوبه برای پوست خشک

ریمل:
ریمل کلاسیک سفید 3d دارم
کلاسیک جلد صورتی دارم راضیم مژه هارو به هم نمیچسبونه و بلند میکنه
ریمل مارک ریمل راضیم 38 خریدم

اورئال سیل آرشتکت یا کربن بلک
میبیلاین زرد
لانکوم
لنکوم 95 تومنه
کاور گرل 55
میبیلاین زرد من ازش راضیم تفکیک مژش محشره و تلسکوپه اورئاله مدل شوکینگ 45

خط چشم:
خط چشم ژله ای هستن اونا خط چشم سنگی هم میتونی بخری ولی باید با آب خیلی کم استفاده کنی اونا که بی آبه خط چشم ژله ایه
مارک میکاپ فکتوری و مک داره
تو مارک مک پیدا میشه اینقدر زغالی

مداد چشم:
اکسل دوامش خیلی بیشتر بود
مداد پنتن دارم چربو خوشرنگ آبیه رنگش
مارک یوبی طلایی بالای خط چشم
مداد چشمهای بورژوا همونجوریه که شما میخوای من مسی و سبزشو دارم راضیم از سری clubbing
گاش بخر قهوه ایش خیلی قشنگه -یا هم اورشین مدل مدادیش

مداد ابرو:
مداد ابروی کلاسیک 405 یا 406 باکلاسه بقیه رنگاش املیه 405 رو دوستم داره خوشرنگه قرمز نیست
قهوه ای روشن دبورا رو امتحان کردی؟ شماره 285 خیلی روشنه
مداد VOV شماره 2-3

سایه ابرو:
سایه ابرو سناتور شماره 4
سایه بادوام مارک میکاپ فکتوری خوبه تک رنگش
مودا
سایه های تکی مشکی آرتدکو بهتره یا مک ؟ میخام بادوام باشه و خیلی مشکی :مک بهتره...

ژل خوشبو کننده واژنال:
پیور انواع رایحه ها رو داره

سیاهی کشاله ران و زیر بغل:
لافرر la fererr یه کرم داره صورتی جلدش مخصوص سیاهیه این نواحیه
کرم سروینا هم رو بعضیا اثر کرده واسه سیاهی کشاله ران

موس:
موس شماره 04 کلاسیک

لاک:
لاک والانسی شماره 3 گوشه سمت چپ پایین عکسش هست خیلی شیک و باکلاسه واسه بیرون برق خیلی نازی داره و اکلیلای ریز رو ناخن بدجور جلا داره حتما بخریدش
قهوه ای نوک مدادی ماته این جور لاکا گرونن مارکایی مثل پوپا داره این رنگارو و مدلارو که تو ایران هم هست بوروژا هم داره این رنگو
پادینا شماره 90
لاک اتود
شماره ZP248
شمارش: ۲۰۲۹۴ luxe

لنز:
لنز hera grey2 قیمتش 38 تومن
آنجل کالر طوسیش قشنگه
بوش اند لومب هم خوبه

ژل شستشو:
ژل شستشو و ال پی فورت و

پالت فون:
فون مارک بن نای خوبه
کریولاین
و مروان خیر
مروان قیمتش مناسبتره

فون:
فون بدن خوب که جوش اینا رو بپوشونه و به لباسم مالیده نشه معرفی کنین: سوپرا کالر اصل خوبه و سامر کیک همون پنکیک قرمزای گریم

آبرسان:
هیدرافرش لورال واسه آبرسان

قلموهای آرایشی:
حرفه ای میخوای مروان خیر بگیر نسبت به بقیه ارزونتره
براش خوب و عالی مخصوص سایه و رزگونه و پنکک و کانسیلر بهم معرفی کنی؟ آرتدکو خوبه -و مروان خیر
هر مغازه هم بری بهت میدن تکی
مثلا شماره صفر بگیر واسه خط چشم
واسه رژگونه بگیر
وواسه رژلب
واسه سایه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها یه پنکک خوش رنگ بهم معرفی می کنید خیلی نمیخوام سفید باشه زیادی هم تیره نباشه برای استفاده روزانه میخوام که خیلی هم گرون نباشه ...
برای قبل از سشوار مو چی بگیرم که موهام به مرور خراب نشه ؟ چون دائم استفاده میکنم ....
مرسیییییییییی

من عاشق این تاپیکم
زمانی که تسلیم باشی؛ تمام هستی از تو حمایت می‌کند هیچ چیز با تو مخالف نخواهد بود، زیرا تو با هیچ چیز مخالف نیستی. (اشو)
2728
سلام الی گل، خسته نباشی عجیجم

پنکیک ورسای کدومش خوشرنگه میخوام روشن باشه و پوستمو کثیف نشون نده ،پوستم سفیده و چرب...مثه پوست این کیم بشه رنگش تقریبا یا نزدیک به این
آپلود عکس
پنکیک و کرم پودر دایسیل خوبه النازی؟؟؟؟؟،برا پوست چرب خوبه یا خشک؟

کرم روشن کننده هیدرو درم برا اون ناحیه بیکینی روشن میکنه ؟

یه رژ نارنجی کمرنگ جامد با قیمت مناسب هم بهم معرفی کن که خیلیییییییییییییییییی نازو جیگر باشه هویجی نباشه دل به زرد بزنه عزیزم،
شبیه این عکس شماره 6
آپلود عکس

و شبیه رژ این دخمله:
آپلود عکس
هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
بامبو جان خوده الناز داره بن نای رو صبر کن بیاد برات بذاره
هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
2738
الناز این لنز کیم طوسیه یا ابی میخواااااااااااااام ؟

آپلود عکس

این چی؟
آپلود عکس

آپلود عکس
رنگ چشای خودم خخخخخخخخخخخ:()
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
الناز جان رژگونه تو مایه های رنگ وسطی میخوااااااام؟؟؟plz?

آپلود عکس
2706