2733
2734
عنوان

رشک 😣😣

831 بازدید | 41 پست

سلام ۱ ناه پیش دختر خواهرشوهرم اومد خونمون با اینکه خیلی تمیز هستن ولی همش میگفت سرم میخاره تا بعد فهمیدم شپش گرفته الان سر دخترم میخاره و پر از چیزای سفیدی مثل خاک اره است چکار کنم تو رو خدا راهکاری میدونید بگید .شپش نداره فقط رشکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پودر تاید پرسیل رو یه قاشق تو آب ی کاسه با آب جوش هم بزن مثل دوغ بشه موهاشو با اون بشور ریشه کن میشه بهداشت تو مدرسه دخترم گفته بود

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

اول کع ببر آرایشگاه موهاشو کوتاه کن یا خودت تو خونع صاف و یکدست بچین لااقل تا بالای شونش.بعدم یه شامپوی مخصوصی هست همه رو درجا میشوره میبره.اول موهاشو کوتاه کن بعد هر موقعی که میرفت حموم این شامپو رو بزن سرش.داروخونه ها دارن برو تهیه کن

چندبار این شامپو رو بزنه درست میشه 

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738

بهترین کار اینه که موهاشو کوتاه کنی اول 

بعد با سس مایونز هفت تا هشت ساعت سرش رو اغشته کنین

چن باری تکرارکنین

نمام ملحفه ولباسا هم با اب جوش بشورین

شونه مخصوص داره داروخونه مرتب بعد از حمام بکش تـ موهاش رشکا گیر میوفتن

رشک وشپش کاری به تمیزی و کثیفی نداره

احتمال زیاد خودتون هم یا گرفتین یا میگیرین

منم فقط با همی کار با دخترم نجات یافتیم

ببین خواهرم یه ماه درگیربود از دخترعمه ام گرفته بود ما هرکاری کردیم خوب نشد بعد دیگه مرکز بهداشت گفت هر روغنی چرب کردیم وبعد کلاه رنگ یا پلاستبک گذاشتیم سرش بعدم ۲ساعت بعدم با شونه شپش شونه کردیم همش ریختن بیرون فقط موهای خودت بپوشون که نگیری تو چربی خفن میشن

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته
ببین خواهرم یه ماه درگیربود از دخترعمه ام گرفته بود ما هرکاری کردیم خوب نشد بعد دیگه مرکز بهداشت گفت ...

هزار جور شامپو واسپری زدیم فایده نداش

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته
ماشینی یا تاید دستی فرق نمیکنه

ماشینی

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2706