2733
2734

یه انباری تو حیاط داریم رفتم یچیزی بردارم اینو پیدا کردم کسی میدونه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

تو این پارچه مخمل گزاشته بودن و دوخته بودنش

جالبش اینه ک پارسال یه مشکل خیلی بدی واسم پیش اومد ک نزدیک بود زندگیم خراب بشه یه نفر ک سردعا بازمیکرد گفت طلسمت کردن و تو نت هم ک زدم ۹۸درصد علائم طلسم شدن رو هم خودم هم شوهرم داشتیم

بگید این چیه😭😭😭😭😭الان عکسشو میزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا لعنت کنه اونایی ک انجام میدن و میارن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

فک کنم طلسم با آهن هست

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738

تاپیک بغلیم دعاپیداکرده چخبرهههه

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

دیگه برا عکس طلسم هم کو کو میخواید

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706