2726
عنوان

کسی جدیدا آزمایش قبل ازدواج داده به راهنمایش نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 57 پست
آهان برای نامزدی؟ فعلا عقد نمیخاین بکنین؟؟

آره گفتم اگه خدای نکرده مشکل داشته باشیم اصلا بله برون نباشه 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محضر از ما پنجاه گرف کاغذو داد...۶۰برا ازمایش ...اونحارو نمیدونم

عه چقد خوب من گفتم حتما سه چهار میلیون میشه

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
2728
وااااااای ن بابااااااااااااا روهم اگهههههههه صدوپنجاه بشه

آخش خیالم راحت شد مرسی عزیزم 

بخدا انقد استرس دارم که نگو

آره گفتم اگه خدای نکرده مشکل داشته باشیم اصلا بله برون نباشه 

خب بزار خودم راهنماییت کنم😋

الان شما میخاین آزمایش اختیاری بدین، که فقط بدونین خونتون بهم میخوره یا نه. شما عزیزم یه روز صبح ناشتا هم باشید با نامزدت میرید یه آزمایشگاه معتبر یه قطعه عکس و کارت ملی هم ببرید با خودتون. بگید میخایم آزمایش اختیاری انجام بدیم، ازتون میگیرین هیچ چیزی هم لازم نیست. جوابشم یه روز بعد حاضر میشه. فقط برای اینه که بدونین خونتون بهم میخوره یا نه، هیچ اعتبار دیگه ای نداره

خب حالا انشالله برای بعد محرم صفر که میگی میخاین عقد کنین. اول اینکه محضر و تاریخ روز عقدتون رو انتخاب میکنین. بعد حدودا یک ماه قبل تاریخ عقدتون میرید محضر که نامه بگیرید برای آزمایش خون اصلی و کلاس قبل ازدواج. وقتی هم میری شناشنامه کارت ملی اینا همراهتون باشه. نامه رو از محضر میگیرید، یه روز میرید آزمایشگاه همراه با نامه آزمایش خون و ادرار انجام میدین، یه روز دیگه هم کلاس باید برید. بعد جواب آزمایش و برگ حضور تو کلاس رو میبرید محضر تحویل میدین. دیگه کاری نیستتتت تا روز عقد😍 فقط اعتبار آزمایشه تا حدود ۱ماه هست عزیزم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خب بزار خودم راهنماییت کنم😋 الان شما میخاین آزمایش اختیاری بدین، که فقط بدونین خونتون بهم میخوره ی ...

مرسی عزیز دلم بابت راهنمایت خیلی کمکم کردی

منکه اصلا سر در نمیارم 

مرسی عزیز دلم بابت راهنمایت خیلی کمکم کردی منکه اصلا سر در نمیارم 

قربونت گلم😚😚😘 انشالله خوشبخت بشی. 

پس الان هیچی لازم نیست فقط با عکس و کارت ملی برید آزمایشگاه گلم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
قربونت گلم😚😚😘 انشالله خوشبخت بشی.  پس الان هیچی لازم نیست فقط با عکس و کارت ملی برید آزمایش ...

باشه گلم توکل بر خدا ان شاءالله همه چی درست پیش بره

عزیزم استرس چراااا....برو انشاالله ک همه چی خوبه

نمیدونم فکر کنم بخاطر اینکه چند روز دیگه بله برونه استرس اونو دارم 

حالا آزمایشم روش اضافه شده

باشه گلم توکل بر خدا ان شاءالله همه چی درست پیش بره

پناه برخدا😊 استرس الکی نداشته باش، جواب آزمایشتم خوبه. اگه غریبه این که کلا خیالت راحت باشه

پناه برخدا😊 استرس الکی نداشته باش، جواب آزمایشتم خوبه. اگه غریبه این که کلا خیالت راحت باشه

ان شاءالله 

غریبه که هفت پشت جد و آبادمون غریبه ایم ☹

2706