2733
2734
عنوان

سهام عدالت من چرا اینجوری شد

202 بازدید | 36 پست

دوستان من از قدیم سهام داشتم نمیدونستم مامانم تازگیا گفت بهم بعد رفتم تو سایت زده بود روش غیر مستقیم فعاله و اگ میخاید تغییر بدیدگزینرو بزنید ولی گزینه غیر فعال بود دوستم گفت خرداد میتونسی ازادش کنی احتمالن خبر نداشتی دیگ نمیشه الان تکلیف چیه من میخاستم بفروشمش دارم از شوهرم جدا میشم اعتیاد داره پول لازم داشتم چی میشه حالا

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش توام میتونی بفروشی تو سطح استانت هنوز زمان و جزئیاتش اعلام نشده

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
عید غدیر میتونی شصت درصدش رو بفروشی

آزادش نکرده دخترم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

اونایی که روش مستقیم رو انتخاب نکردن، به صورت پیش فرض واسشون غیر مستقیم انتخاب شده

باید دوباره مهلت بدن واسه تغییرش الان نمیشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

برو پلیس بعلاوه ده اونجا برات میرن تو سامانه سجام ثبت نامت میکنن کلا ازاد میکنن سهامتو 

حدودای ۶۰_۷۰ تومن ازت میگیرن 

کد شبا و کپی کارت ملی و شناسنامه با اصلشونو ببر که دوباره کاری نشه 

دیگه دیر شده باید اون موقع ازادش میکردی نمیتونی بفروشیش

اخه خبر نداشتم شمام از طریق سایت ازاد کردید ؟؟

فقط ۳۰درصدشو میتونستی بفروشی اونم نزدیک ۳تومن میشد که ب خیلیا همونم ندادن هنوز 

آزادش نکرده فرزندم

2706