2737
2734
عوضیا..بیان شرایط رو درست کنن دخاروپسرای مجرد ازدواج کنن بچه بیارن...چرا میخوان یه نفر پنج تا بیاره ...

قربون دهنت عزیزم

مردم اختیار زندگی شونم ندارن

من بارداری دوممه

هفته ۳۲ هستم ، من آمینوسنتز شدم ، بالای ۸ تومن هزینه کردم تا الان

سزارینی هم هستم ، بیمارستان دولتی نمیشه رفت توی این کرونا ، باید برم خصوصی ، اونم یه ده تومن بگیره که اوضاعمون عالی میشه 

خاک تو سرشون با این مملکت نگه داشتنشون

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
قربون دهنت عزیزم مردم اختیار زندگی شونم ندارن من بارداری دوممه هفته ۳۲ هستم ، من آمینوسنتز شدم ، ...

فدات خواهری.....آره واقعا ....من همشو رفتم آز ژنتیک هم رفتم .....آمینوسنتز نرفتم کدوم هفتگی میفرستن....خیلی گرونه که ...واقعا خدا کمکتون کنه...شهرما دکتر خصوصی با بیمارستان خصوصی واتاق خصوصی ۵تومن میشه....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکترم زیر میزی هم نمیگیره انگار بهش صدبار گفتم سزارین ازاد میخام اصلا هزینه ش هر چقدر میخاد باشه ...

دقیقا دکتر منم همینو میگف ولی قبل اخرین ویزیتم بهش زنگ زدم و قبول کرد

انشاله برای شمام قبول کنه

اره واقعا همه امکانات برای تهرانی هاست.این قانون هاشون واسه شهرستانی ها

تبریز هم اجباری نیس تو بیمارستانای خصوصی ...حتی تو بیمارستانای نیروهای مسلح هم هرکی میخواد سزارین میکنن عروس ما هردوتاشو سزارین کرده 

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2728
فدات خواهری.....آره واقعا ....من همشو رفتم آز ژنتیک هم رفتم .....آمینوسنتز نرفتم کدوم هفتگی میفرستن. ...

فدات عشقم

هفته ۱۷ رفتم

خدا به فریادمون برسه ، ماهایی که باید توی آرامش باشیم ، چقدر دغدغه و استرس داریم 

خدا به همه مون کمک کنه

فدات عشقم هفته ۱۷ رفتم خدا به فریادمون برسه ، ماهایی که باید توی آرامش باشیم ، چقدر دغدغه و است ...

زنده باشی عزیزم انشاءالله بسلامتی بچتون دنیا میاد....والا وقتی منو فرستاد ژنتیک یه بارم بخاطر ژنتیک دلم هوری ریخت واسترس گرفتم وناراحت شدم یه بارم وقتی هزینشو گف اونجوری شدم ....از اول حاملگیم تو استرس وغصه هستم والا...میگم چه جوری میشه که به آمینوسنتزمیفرستن؟؟

دیگه چکاریه توی خونه طبیعی بزاییم یه قابله هم بیاریم 

همینو بگو😄

2738
زنده باشی عزیزم انشاءالله بسلامتی بچتون دنیا میاد....والا وقتی منو فرستاد ژنتیک یه بارم بخاطر ژنتیک ...

بچه منو تو سونو انومالی ، مشکل دار تشخیص داده بودن

کفتن هم ستون فقراتش مشکل داره 

هم روده هاش اکوژن بود

جواب آمینوسنتز کاملا عادی و نرمال شد

رفتم آم ار آی جنین انجام دادم ، میترسیدم مشکل نخاعی داشته باشه ، جواب ام ار ای هم خوب بود خدا روشکر

دو تا از مهره های ستون فقراتش بهم چسبیده 😔

دکترم که میگه مشکلی نداره ، شاید خودتم همونطوری و خبر نداری ، مهم اینه بیرون زدگی نخاعی نداره

ولی تا دنیا نیاد خیال من راحت نمیشه 

بخدا قسم ، نصف بیشتر موهام این چند وقته از غم و غصه و فشار عصبی سفید شده 

برام دعا کن خواهری 

دقیقا دکتر منم همینو میگف ولی قبل اخرین ویزیتم بهش زنگ زدم و قبول کرد انشاله برای شمام قبول کنه

باید قبول کنه میتونست روز اول بگه انجام نمیدم نه که نه ماه منو سر کار بزاره 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
بچه منو تو سونو انومالی ، مشکل دار تشخیص داده بودن کفتن هم ستون فقراتش مشکل داره  هم روده هاش ...

الهی😔اخه چرا قدیما از این چیزا نبود هرچی علم پیشرفته تر میشه مشکلاتم بیشتر میشه....انشاءالله که چیزی نیس عزیزم نگران نباش والا ما ۵تا بچه ایم هیچکدوممونم مامانم نرفته دکتر هممون سالیم...اینارو نمیدونم از کجاشون درمیارن....میبنی که آمینوسنتز سالم نشون داده دیگه فکروخیال نکن بسپار بخدا...هر روز واسه نی نی تو خودت آیه الکرسی بخون انشاءالله که چیزی نیس....تو آنومالی منم همه چیش نرمال بود فقط تو دوتا کلیه هاش تورم خفیف نشون داده ...دکتر گف تو ۹۰درصد حاملگی ها دیده میشه تا زایمان حل میشه بعد زایمانتم یه سونو مینویسیم بررسی شه خیالمون راحت بشه....اما منم نگرانم ...چون اگه تورمش زیادتر بشه بعد دنیا اومدن جراحی لازم میشه اینجور بچه ها...یه نفر همینجا میگف که تو حاملگی اونجوری نشون داده الان گفتن یکستلگی احتمالا جراحیش کننن البته مال من ۶هس مال اون ۹بوده انگار زیاد بوده....والا منم دق دارم میکنم خدا به هممون رحم کنه وکمکمون کنه با این وضعیت روحی واقتصادی که ماها داریم

الهی😔اخه چرا قدیما از این چیزا نبود هرچی علم پیشرفته تر میشه مشکلاتم بیشتر میشه....انشاءالله که چیز ...

فداتشم عزیزم

انشالله که نی نی ت رو به سلامتی بغل بگیری

حالا یه چیزی بگم ، هفته پیش رفتم سونو کنترلی

گفت کلیه چپش ورم داره 😐

اینقدر خبرهای بد شنیدم که واقعا بی حسم

دکترم گفت ، اینا هورمونهای مادره که توی بچه نشون داده میشه ، اصلا جای نگرانی نیست

خدا به همه همون کمک کنه

فداتشم عزیزم انشالله که نی نی ت رو به سلامتی بغل بگیری حالا یه چیزی بگم ، هفته پیش رفتم سونو کن ...

ممنونم خواهری ...آره مال منو تو آنومالی تورم ۴ و۵ نشون داده بود ...کنترل رفتم ۶ شده بود هم دکتر سونو گف چیز مهمی نیس هم دکتر خودم...گف از فشارات آب شکم مادره

آره مال منو تو آنومالی تورم ۴ و۵ نشون داده بود ...کنترل رفتم ۶ شده بود هم دکتر سونو گف چیز مهمی نیس ...

برای پسر من ۱۰ زده

انگار که رو هوام ، نمیدونم میخواد چی بشه

افسرده شدم 

ممنونم خواهری ...آره مال منو تو آنومالی تورم ۴ و۵ نشون داده بود ...کنترل رفتم ۶ شده بود هم دکتر سونو ...

البته کلیه  پسر من تو آنومالی و آمینوسنتز ، طبیعی زده بود

هفته ۳۱ اینطوری گفت

2706