2726
عنوان

اصلاح موی بدن در بارداری

1012 بازدید | 47 پست

سلام دوستان.من الان ماه نه هستم.ینی ۳۶هفته.میخوام ببینم بجز تیغ و ژیلت با چی میشه موی پا و دست رو زد که فعلا در نیاد..مث وقتی با مومک اصلاح میکنیم..مومک اینا که نمیشه استقاده کرد.با چی خوبه.که ازیتم نکنه و ضررم نداشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دستگاهت چی بوده من لیزر کردم کله بدن الان دیگه هیییچی در نمیاد فقط هر سع ماه یبار میرم یه شاک میدم ه ...

با دستگاه ND... یه جلسه ALX استفاده کردم افتضاح بودNDبهتره اما هنوز جواب نگرفتم

Kapoo
دست و پا رو که میشه با مومک بزنی  من مشکلم اینه که بیکینی و شکم رو بجز تیغ باچی میشه اصلاح کرد

واییی ادم ک شکمش بیاد جلودیگ نمیتونه ممنوعه  دس بزنه بایدچیکارکنه😰

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
دست و پا رو که میشه با مومک بزنی  من مشکلم اینه که بیکینی و شکم رو بجز تیغ باچی میشه اصلاح کرد

پودر موبر فقط داخل واژن نره

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
من کردم و مثل قبل دراومد خیلی پشیمونم کاش بعد بارداری میرفتم لیزر

اره تو بارداری بر میگرده بخاطر هورمونا..من‌صورتمو میرفتم نمیشد نرم میخواستم شکمم بزنم اونجا بهم گفتن تو بارداری بر میگرده نزدم..الانم‌صورتم افتضاح شده میترسم وکس کنم چون اون‌دردی ک داره میترسم‌واسه بچه بد باشه..ماه آخرم نمیشه رفت لیزر؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706