2726
عنوان

مافیا

273 بازدید | 27 پست

چند تا از بجه ها کنکوری هستن  چند تا از موسسات اموزشی الخصوص یه موسسه خاص بهشون زنگ زدن گفتن به فلان شماره زنگ بزنید بگید کنکور رو تعویق نکنن .چقدر اینا نامردن به خاطر سود خودشون می خوان مخالفت کنن با تعویق کنکور اونم تو این اوج کرونا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الهی سکته کنه بمیره

تمام فک و فامیل و بچه هاش خارجن ... این اینجا دهن ما ر سرویس کرده ... مردک ب دانش اموزای بورسیش گفته بود یا زنگ میزنین میگین مخالف تعویقین یا حذف میکنمتون از لیست

اینا سالی چند صد میلیارد از موسساتشون درامد دارن ولی طمع ولشون نمی کنه

خب سودشونو کردن دیگه الان وقته کنکوره کلاساشونو برگزار کردن پولارم از داوطلبا گرفتن 

دیگه چی میخوان؟

ببخشید من نمیفهمم اگر کنکور برگزار نشه امسال موسسات چرا ضرر میکنن؟

الان بهت میگم 

کنکور برگزار میشه ولی اگه به تعویق بیوفته  کلا برنامه آموزشی اینا بهم می ریزه از برنامه ریزی سایتی تا برنامه ریزی چاپ کتاب کنکور۱۴۰۰ و برنامه ها تلویزیونیشون که رزرو کردن برای کنکور بعد 

و از همه اینا مهم تر بخش زیادی از داوطلبا ۱۴۰۰ داوطلبا پشت کنکوری سال قبلشن که با تعویق کنکور پول اینا هم برای ثبت نام دوباره آزمون کتاب و...از دست میره 

بچه ها من نه کنکوری ام‌ نه کنکوری دور و برم دارم

فقط یه سوال

کنکور تعویق بشه تا کی؟

این وضعیت که حالا حالاها تموم شدنی نیست

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706