2726
عنوان

ارتباطتون با همسایه ها چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 53 پست

برج شش میشه یکساله تواین خونم فقط یکی ازهمسایهارودیدم ودیدتم اونم فقط موقع بیرون رفتن گفت سلام گفتم سلام  مستاجرم هرجابرم سرم تولاک خودمه باهیجکدوم کاری ندارم حتی درم بزنن بازنمیکنم من کجاایناوجاآخه.

خدا همین حوالیه🍁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشون خودشون رو دعوت میکنن خرافاتی نیستم اما بعدش تا چند روز بی دلیل اعصابم به هم میریزه یا یه مشک ...

دوطیقه ایم دوتامون مستاجر ی ماه اومده اصلا همو ندیدیم😐😐😐

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
خوشبحالت راحتی به خدا همسایه های ما فوضول هستن

ولی خب تو این شهر غریبم خیلییییی تنهام

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
2728
فقط  تو پارکینگ همدیگرو میبینیم اونم در حد یه سلام خدا حافظ

همسایه ما کاری داشته باشه میاد در خونه ما به همسر من میگه براش انجام بده خودش دوتا جوون داره میگه دلم نمی خواد سختی بکشن😐😐

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

همسایه خوب نعمته مخصوصا وقتی جایی غریب باشی به داد ادم میرسن ولی متاسفانه ما که شانس نداشتیم قدیمیا رفتن یه سری از وحشی اومدن جاشون مردم ازار وفضول!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
یعنی اینقدر ضعیفی و قدرت نه گفتن نداری که هرکی هروقت هوس کنه بپره تو خونه ت

تاپیک قبلیم رو بخون بچه هاشون هم سوئ استفاده گر هست

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏
همسایه ما کاری داشته باشه میاد در خونه ما به همسر من میگه براش انجام بده خودش دوتا جوون داره میگه دل ...

هروقت اومدن شوهرتون بگن دستم بنده کار دارم دوسه بار که نرن دیگه نمیان ،ببخشید ولی اونا خیلی پرون که حاضر نیست بچه های خودش سختی بکشن ولی حاضر ن شما اذیت بشین 😐

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2706