2726
عنوان

خانوما بیاین

138 بازدید | 25 پست

سلام خوبین شما ؟کیا قبل از ازدواجشون یه دوره آشنایی داشتن بعد تو اون دوره چجورررفتاررکردین زیاد قربون صدقش رفتین یا نه چقدر بهش پیام میدادین یا زنگ میزدین چجور رفتار میکردین نگین خودت باش که نگفتم چیزی نشونم بدین خودمو تغییر بدم 🥰

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با اینکه باهاش حرف میزدم اما دوسش نداشتم اصلا عشق بعد ازدواج پیدا کردم بهش زیادم‌بهش رو نمیدادم ا ...

مرسی فدات شم مثلاچجوری باهاش حرف میزد چقدر و قربونصدقه میرفتی یا نه

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2728
سرسنگین رفتار کنی بهتره خودتو سبک نکن پیشش

یعنی چجوری میشه راهنمایم کنی

جایی که باید قربون صدقش میرفتم میگفتم ولی همینطوری نه ، بعد اینکه زنگ و پیام همیشه خودش تو اولویت بود یعنی من تماس و پیامام خیلی کم بود بیشتر خودش وقت میزاشت برام ، بیرونم که میرفتیم سعی میکردم خانومانه رفتار کنم چون خب هر کسی دیوونه بازیا خودشو داره که اگه جاش بود نشون میدادم😆😂

🏹🤍
بخدا بگم اصلا باورت نمیشه هیچ درس حسابی جوابشو نمیدادم ولی اون خیلی زنگ میزد پیام میداد 

آخه طرف من سر کارش جوریه زیاد زنگ بهم نمیزنه یا پیام خیلی کم پیش میاد☹من نمیدونم خودم زنگ بزنم یا پیام بدم یا نه

جایی که باید قربون صدقش میرفتم میگفتم ولی همینطوری نه ، بعد اینکه زنگ و پیام همیشه خودش تو اولویت بو ...

پس منم زنگ نزنم بهتره فقد ما دو شهر متفاوتیم تهران و کرمانشاه نمیریم بیرون گفته آخر شهریور میام خواستگاری ولی نمیدونم باور کنم یا نه

مثلاا اول بزا اون بگه دوستت دارم عاشقتم تو پیش قدم نشو واس هیچ چیزی 

اون میگه عاشقتم من هیچ نگفتم کار بدیه؟

[QUOTE=148961342]آخه طرف من سر کارش جوریه زیاد زنگ بهم نمیزنه یا پیام خیلی کم پیش میاد☹من نمیدونم خو ...

مرسی عزیزم 

پس منم زنگ نزنم بهتره فقد ما دو شهر متفاوتیم تهران و کرمانشاه نمیریم بیرون گفته آخر شهریور میام خواس ...

منم شهریور ماه خواستگاریم بود ، اصلا باور نمیکردم که جدی بشه هرچند اون سخت میگرفت قضیه جدیه من باورش نداشتم ، شما هم صبر کن انشالله که خیره ، خانوادش با خانوادت صحبت کردن ؟ یا هنوز صحبت بینه خودتونه ؟

🏹🤍
2706