2726
عنوان

راهنمایی در مورد روتختی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خاکستری روشن خیلی بهش جلوه میده یه جا هم دیدم سبز نزدیک لیمویی با بنفش ست کرده بود خیلی مدرن و باکل ...

مرسی از راهنمایت عزیزم🌸

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
برای سلامتی پسرت صلوات فرستادم عزیزم🌸

ممنونم گلم😘منم برای شما فرستادم

انشاالله خوشبخت باشی❤

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
ببین گلم اگه اتاقت بزرگه از روتختی طرح دار و شلوغ استفاده کن ولی اگه اتاقت کوچیکه رو تختی شلوغ دلگیر ...

ممنون از راهنمایت عزیزم🌸🌸

ممنونم گلم😘منم برای شما فرستادم انشاالله خوشبخت باشی❤

ممنونم پسرتون چندماهشه؟پسر من تازه رفته تو ۶ماه خداروشکر

ممنونم پسرتون چندماهشه؟پسر من تازه رفته تو ۶ماه خداروشکر

پسر من ۸ ماه و نیمشه عزیزم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اینم قشنگه اگه بتونی گل بنفششو گیر بیاری 

رو تختی من همینه بنفشه

مخمله دیگه نه🥰

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706