2703
2553

چقدر دلم میخواد گفتن منم لایک کن

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بادمجونو با اب نمک بپز

یه عالمه سیر کمی فلفل و سبزی خشک یا تازه ریز کن شکم بادمجونو باز کن پر کن توشو و با نخ بپیچش و بریز تو مخلوط اب نمکو سرکه

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2456
بادمجونو با اب نمک بپز یه عالمه سیر کمی فلفل و سبزی خشک یا تازه ریز کن شکم بادمجونو باز کن پر کن تو ...

ممنون 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بادمجان رو بشور قشنگ سرشو بکن 

وسطشو سوراخ کن با چاقو برش بده

بریز تو یه قابلمه اب جوش و نمک ده دقیقه بجوشون 

بچین تو آبکش دو روز بزار خشک شه تو آفتاب هی زیر و روش کن 

برای مواد لاش هویج نگینی سیر فلفل سبز و سیاه تلخون و مرزه و نعنا قاطی کن بزار لای شکم بادمجان بچین تو ظرف در دار ترجیحا شیشه ای نمک و سرکه بریز روش درشو ببند

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2714

من یه خط میندازم رو بادمجون که شکمش باز شه بعد تو سرکه و آب و نمک میزارم چنددقیقه میجوشه بعد که خنک شد سیر رنده شده و نعنا سبزی خشک و فلفل سیاه رو مخلوط میکنم لای بادمجانو پرمیکنم میچینم تو ظرف بعد همون آبوسرکه رو میریزم روش .خیلی خوشمزه میشه

بادمجون و بذار 5 دقیقه قل بزنه تو آب یا آب سرکه ( من میذارم تو آب بعدشم میذارم خوب خشک بشه ) 

شکمش رو که برش دادی قبل جوشوندن 

مواد داخل شکمش سبزیجات معطر و سیر و سیاه دونه و ادویه ترشی اگه خواستی رو با هم مخلوط می کنی میذاری تو شکمش بعدم روش می تونی فقط آب سرکه بریزی یا ترکیب آب سرکه و گوجه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ممنون عزیزم سرکه چی بریزم؟

اگه سرکه خونگی گیرت بیاد که عالیه وگرنه سرکه سفید و سرکه قرمز بگیر قاطی کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706