2410
2553
خواهر شوهرمم دقیقا یبار این حرفا رو زد

عزیزم بیخیال شاید میخواد رابطتتو بدکنه با اونا 

ازوجا میدونی راست بگه ازکجا میدونی خودش نمیگه کسی ک خبرچینی کنه مطمعن باش غیبت هم میکنه

بیشتر از خودش میگفت ی چند تا هم از من گفت ک کلا برام مهم نیس من ادم دعوایی نیستم

آفرین ولی کلا زمینه ی این حرفها رو جمع کن. هر وقت خواست بگه بگو من دوست ندارم بشنوم راجع به این مسائل چون رفته رفته اثر میگذاره روی روابطتون.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این دفعه گفت بگو تو چی گفتی که اونا انقد پیشت راحت درمورد من حرف زدن؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2720
بیشتر از خودش میگفت ی چند تا هم از من گفت ک کلا برام مهم نیس من ادم دعوایی نیستم

کاشکی منم مث تو برام مهم نبود من به ظاهر نشون میدم که برام مهم نیست ولی توی دلم آشوب میشه...به منم یاد بده چیکار کنم که برام مهم نباشه

😍😍

یکیشونم خودشه. 

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2714
این  یه تختش کنه بهش اعتماد نکن

نظر منم همینه

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
کلا من خودمم ب فکر اشتی نیستم چون اونا تمام تلاششون اینه ما طلاق بگیریم

يه نفر مياد به دوستش ميگه فلاني راحع به تو فلان حرف رو زد

دوستش ميگه اون يه تير پرت كرد، تيرش هم كه به هدف نخورد ولي تو كه دوست من هستي چرا اون تير رو برداشتي توي قلب من فرو كردي؟

هييييچ وقت به آدم هاي اين مدلي اعتماد نكن

جاری منم این حرف رو دوبار بهم زد 

گفت هر وقت اونا پشتت حرف میزنن من از خوبیات میگم 

گفتم ممنون چقدر تو خوبی ولی هر وقت پشت تو حرف میزنن من کلا از کنارش بلند میشم میرم 

یهو صورتش قرمز شد چشماش داشت میزد بیرون 

🤣🤣🤣

دیگه اون حرف رو تکرار نکرد 

جاریم عروس بزرگست من کوچیکه

کلا قط رابطم. خواهر شوهرمم گفته بود پشتم میحرفن

خب معلومه وقتی رابطه خوبی باهاشون نداری پشت سرت حرف میزنن 

این جاریتم آدم حسابی نیست که اگه بود میون داری می کرد نه که بدتر تو رو ناراحت کنه و میونه رو بیشتر بهم بزنه

جاااااری فاااامیل نمیییییشه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
حرف ک همیشه هست  همین الآنم ماهایی ک مثلا باهم خوبیم و رابطه رفت و آمد داریم پشت سرهم کلی حرف ...

دقیقا همینه 

من سه تا جاری دارم می دونم همیشه با همدیگه غیبت همدیگه و منو میکنن 

ولی من قاطی شون نمیشم خوشم‌نمیاد از شخصیتای خاله زنک

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706