2726
یعنی چی؟

کلا همش گیر دادم به نفس عمیقم 

روزی ده بار از همه میپرسم طرز نفس کشیدن من درسته هنوزم ب جوابش نرسیدم نگا کنی کل تاپیکام راجب نفس عمیق 😓

هر کی میبینه برا سلامتی و آرامشم یه صلوات بفرسته   انشالله که آرزوتون با مصلحت خدا یکی باشه  
میشه بپرسم به چی فکر میکنی؟

من همیشه از خون میترسیدم تا اینکه دیگه همه زندگیم را گرفت جوری هستم که بیرون میرم میگم جایی قرمز نباشه نمیدونم دست کسی خونی نباشه بزنه به وسایل بیرون بعد ما ایدز بگیریم 😢😢 خیلی خسته شدم از خودم خانمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کلا همش گیر دادم به نفس عمیقم  روزی ده بار از همه میپرسم طرز نفس کشیدن من درسته هنوزم ب جوابش ...

عزیزم وقتی نفس میکشی و مشکلی نداری دیگه عمیقش رو ول کن میبینی بعد یه مدت از سرت میوفته میدونم چی میگی همش فکر میکنی از ته ریه نمیتونی نفس بکشی 

عزیزم وقتی نفس میکشی و مشکلی نداری دیگه عمیقش رو ول کن میبینی بعد یه مدت از سرت میوفته میدونم چی میگ ...

اره دقیقا همین

اصن نفس کشیدن عمیق مهمه؟یعنی لازمه ادم هر۱۰دقیقه بکشه

ببخشید شما هم وقتی نفس میکشید فقط بار اول ریه هاتون پر میشه؟

هر کی میبینه برا سلامتی و آرامشم یه صلوات بفرسته   انشالله که آرزوتون با مصلحت خدا یکی باشه  
من همیشه از خون میترسیدم تا اینکه دیگه همه زندگیم را گرفت جوری هستم که بیرون میرم میگم جایی قرمز نبا ...

حالا ایدزم بگیری خدایی نکرده اونم با ۴ تا راهکار مثل ادم عادی ادامه زندگی میدن اینو میگم که بدونی ته تهش اینه بعدم ادمها معلوم نیست تا کی زندن تو کل خوشی و لذت زندگی و از خودت میگیری که یه وقت ایدز نگیری یه روز چشم باز میکنی میبینی کلی از لذت های زندگیت و از دست دادی د وپیر شدی چند ستلته؟ بچه داری؟

حالا ایدزم بگیری خدایی نکرده اونم با ۴ تا راهکار مثل ادم عادی ادامه زندگی میدن اینو میگم که بدونی ته ...

دقیقا .. باورت میشه من 10 سال از بیرون رفتن و آدما میترسم.  35 سالمه 

اره دقیقا همین اصن نفس کشیدن عمیق مهمه؟یعنی لازمه ادم هر۱۰دقیقه بکشه ببخشید شما هم وقتی نفس میکشید ...

اره دیگه بهش فکر نکن اگه بکنب هی فکر میکنی نفست کم میاد هی باید از ته نفس بکشی هی بدتر میشه

اره دقیقا همین اصن نفس کشیدن عمیق مهمه؟یعنی لازمه ادم هر۱۰دقیقه بکشه ببخشید شما هم وقتی نفس میکشید ...

نه مهم نیست همین که بهش فکر میکنی احساس تنگی به ادم دست میده هی میخواد از ته ریه نفس بکشه بدتر میشه هی کم میاره اینو مغزت داره انجام میده بیخیالش سو خودش روند عادی برمیگرده 

نه مهم نیست همین که بهش فکر میکنی احساس تنگی به ادم دست میده هی میخواد از ته ریه نفس بکشه بدتر میشه ...

بله درسته میدونم چی میگید ولی سخته چجوری از فکرش در بیام بخدا صبح ک بیدار میشم اولین فکرم اینه دوسدارم یه دمنوشی باشه بخورم اصلا به این فکر نکنم مقه ۸ماه پیشم اصن یدفعه اینجوری شدم

اخه من شبا ک اکثرا خمیازه ام ناقصه یعنی بعد دوبار تلاش کامل میتونم خمیازه بکشم

بله درسته میدونم چی میگید ولی سخته چجوری از فکرش در بیام بخدا صبح ک بیدار میشم اولین فکرم اینه دوسدا ...

خب روانپزشک قرص میده که بخوری و به اون چیزی که همش مغزتو درگیر کرده عکر نکنی بخوای هم نمیتونی فکر کنی تا کم کم از سرت میوفته رفتی دکتر

خب روانپزشک قرص میده که بخوری و به اون چیزی که همش مغزتو درگیر کرده عکر نکنی بخوای هم نمیتونی فکر کن ...

یعنی شما میگی قرص بخورم بهتره؟

بله بهم ارامبخش داده ولی من نخوردم ترسیدم

2706