2737
2734
عنوان

واقعا که

652 بازدید | 79 پست

واقعا فقط میشه دلیل این کارتونو بگید من که گفتم هر کس به حرام بودن موسیقی اعتقاد نداره نیاد وسط کارام کلی وقت گذاشتم موضومو مطرح کردم سوالم و پرسیدم بعد یه عده به خاطر مخالف بودن تاپیک تعطیل میکنن حالا واقعا من جهان سومی هستم یا شماهایی که تا میبینین یه نفر مخالفتونه میخواین حذفش کنین واقعا که دیگه اینجا سوال نمیزارن هر وقت یه سوال مذهبی پرسیدم همین کارو کردن خوب مخالفید نیاید زورتون که نکردم ...برم ادامه ناهارمو درست کنم بابا از شما چیزی به ما نمیرسه

نظر شما محترم ولی شما دلری بی اساس  و غیر علمی وجه دین رو خراب میکنی  کی اسلام با موسیقی مخالف کرده ؟؟؟به نظرم  هر کاری میخواید بکنید ولی دیگه اعلام نکنید ۴ نفر بیشتر زده بشن

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شما داری دین رو پیش ما خراب میکنی.چه معنی ای داره؟؟؟؟

حتی روایت داریم وقتی حضرت محمد وارد مکه شد زنان مکه براشون دف زدن.

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
نظر شما محترم ولی شما دلری بی اساس  و غیر علمی وجه دین رو خراب میکنی  کی اسلام با موسیقی م ...

شما اصن تحقیق کردید واقعا؟

من خودم با این موضوع مشکل داشتم و برای همین کلی تحقیق کردم ...هر دو نوع زندگی رو هم تجربه کردم که بدون اون حالم بهتر بوده ...و اینکه من دارم درباره ی موسیقی حرام صحبت میکنم ینی موسیقی غنا دار ینی همون موسیقی که هم مراجع منعش کردن هم در قران راجبش اومده که میتونید با یه سرچ ببینید

فقط اونجاش که گفتی از نظر علمی روی بچه اثر منفی میزاره ذهن منو درگیر کرده که از کدوم منبعی درآوردی&n ...

بزنید تو نت ...نگفتم رو بچه...گفتم کلا روح روان انسان ...سرچکنید ببینید

2738
عزیزم شما داری دین رو پیش ما خراب میکنی.چه معنی ای داره؟؟؟؟ حتی روایت داریم وقتی حضرت محمد وارد مکه ...

عزیزم موسیقی حرام با دف فرق داره و اگه سرچ هم کنید فرق این دو رو با هم میتونید بخونید

سوالتون چی بوده؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
شما اصن تحقیق کردید واقعا؟ من خودم با این موضوع مشکل داشتم و برای همین کلی تحقیق کردم ...هر دو نوع ...

عمه من هم نظر شما رو داشت طوری که گوگل باز نمیکرد میگفت زن نامحرم داخلشه و عکساش  موسیقی گوش نمیداد  البته دوستانه بهت میگم عزیزم تهش میدونی چی شد؟!الان تو یه خونه تنها زندگی میکنه همه ازش فاصله گرفتن ۵۰ سالشه ولی اندازه پیرزن ۹۰ ساله چروکیده و پژمرده شده یه جور زوال عقلی گرفته ما رو هم نمیشناسه واقعا دلم براش میسوزه  هر چیزی باید اعتدال داشت الان علمی حتی در پزشکی وجود داره با نام موسیقی درمانی  و ثابت شدست نمیدونم منابع شما چی بودن اگر میشه معرفی کنید 

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  

بحث مذهبی تو سایت ممنوعه در کل

احتمالن نی‌نی‌یار تاپیکتو تعطیل کرد

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

عادتشونه،اونوقت یکی تو تاپیک همینا نظر مخالف بزاره میخورنش !

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2706