2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وای خدا جونم ❤❤❤

کاش منم  نینی دار شم و صداشو بشنوم

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

منم داشتم دیروز دکتر شیاف داد استفاده کردم دیگه نمیاد 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

مبارکهههه عزیزم. شیاف بزن کامل استراحت کن، خوب میشی. یک هفته استراحت کن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

تو این حال خوبت 😍برای منم دعا میکنی طعم مادر شدنو بچشم اگه صلاحه و لیاقت دارم!اگه لیاقتم ندارم خدا لیاقتشو بده

ان شاالله ک سالم میاد بغلت

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

مبارکت باشه عزیز دلم 🥰🥰🥰😍😍😍😍

انشاالله سالم و بسلامتی بغل بگیریش😍😍🥰🥰🥰🥰💖💖💖💖💙💙💙💙⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩💞💞💞💞💕💕💕💕🦋🦋🦋🦋🦋

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*
2706