2733
2734

سرگرمش میکنه

بنظرتون بدرد بخوره

اینم بگم کوچیک و کم جاشو میخام بدون دیواره 

نمیخام خیلی تو چشم باشه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا هر وسیله موقتیه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

عزیزم زیر ۸ سال ممنوعِ چون باعث حرکت مایع مغزی نخاعی میتونه بشه. حتی تو شهر بازیهای استاندارد اجازه نمیدن بچه های کوچک بازی کنن. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

اگر بچت کوچیکه حنما با حفاظ بخر ما هم خریدیم ولی بیشتر بزرگتر ها الستفاده میکنن به بچه ها نمیرسه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
عزیزم زیر ۸ سال ممنوعِ چون باعث حرکت مایع مغزی نخاعی میتونه بشه. حتی تو شهر بازیهای استاندارد اجازه ...

واقعا.چه بد

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.
عزیزم زیر ۸ سال ممنوعِ چون باعث حرکت مایع مغزی نخاعی میتونه بشه. حتی تو شهر بازیهای استاندارد اجازه ...

تو خانه بازی ها مدل کودکش هست مشکلی هم نداره ی مقدار از تشک خوشخواب پرشی تره وگرنه چیز خاصی نداره..اون موقع ک خانه بازی میرفت ۲.۵ ساله بود استفاده میکرد فقط دورش تور بود ک بیرون نپرن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما...