2733
2734
عنوان

دلم شکست دوستان😔😔😔😔کمک میخام

180 بازدید | 24 پست

اول اینو بخونید خوشگلا

دوستان عزیزم اول بزنید رو متن صورتی تا در جریان داستان قراربگیرید🙏🙏🙏🙏🙏

دوستان من دیروز واسه ده دقیقه رفتم خونه مامان بزرگم دایی و خالم هم اونجا بودن من به دایی و پدربزرگم سلام کردم خالم تو حیاط بود منتظر بودم بیاد تا سلام کنم هرچند که من مقصر نبودم میخاستم به این دلخوری خاتمه بدم

بعد از اینکه به‌پدربزرگ و داییم سلام دادم رفتم تو آشپزخونه به مامان بزرگم سلام دادم فقط زیر لبی گفت سلام من دستام رو شستم مامان بزرگم داشت شربت  درست میکرد خیلی سنگین شده بود با من هرچه گفتم چی شده هیچی نگفت و فقط گفت تو هم تقصیر کار بودی  و اینا منم دلم لرزید و اشکم جاری شد

بعدش گفتم چه مرغ خوشمزه ای درست کردی اصلا یه کلمه نگفت تو هم اینجا باش هرچند من نمی موندم

و از زبون داییم شنیدم که خالم اومده همه چیزو برعکس گفته مامان بزرگم رو پر کرده

امروز مامانم رفته بوده خونه مامان بزرگم ببینه چی شده و مامان بزرگم با مامانم خیلی بد برخورد کرده و سنگین بوده و همه چیزو تقصیر من گذاشته

مامانم اومد خونه به من گفت که تو چرا اینکارا کردی در حالی که تقصیر کار من نبودم من پاشدم به مامان بزرگم زنگ زدم اول گوشی برنداشت بعد که برداشت سلام کردم خیلی سنگین بود خیلی  گفتم چرا اینجور میکنی  گوشی رو روم قطع کرد دوباره زنگ زدم بابا بزرگم برداشت گفتم گوشی رو بده به مامانجون گفت مامان جون حالش بده و ولش کن چکارش داری

چند بار زندایی هام با مامان بزرگم جنگ کردن که حق رو به زندایی هام میدم و مامان بزرگم بعد از اون جنگ مثل فرشته هاباهاشون حرف میزد 

به مامانم هم گفته بود شما خواهرا نه دیگه خونه من بیاین ته دیگه خونه همدیگه برین منم خونتون نمیام 

دوستان دلم خیلی شکسته خیلی گریه کردم وقتی این چیزا رو میشنوم خیلی گریه میکنم و نمیتونم از خودم دفاع کنم امروز وق تی این حرفا رو فهمیدم ازبس گریه کردم دیگه جون ندارم

و این حرفا رو نوشتم که شما خوشگلا دلداریم بدین و واسه آرامش دلم دعام کنین 

شرمنده که طولانی شد به بزرگواری خودتون ببخشید خوشگلا💝💝💝💝

🍃(خُدآ اَگَر بِخوآهَد غِیرِ مُمکِن،مُمکِن می شَوَد)🍃

تاپیک قبلیتو خوندم 

از مادربزرگت دفاع کرده بودی خالتم بی تربیت بود 

حالا مادربزرگت باهات بد شده نوبرشه

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
تاپیک قبلیتو خوندم  از مادربزرگت دفاع کرده بودی خالتم بی تربیت بود  حالا مادربزرگت باهات ...

خیلی عجیبه واقعا خیلی 

دلم خیلی شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی عجیبه واقعا خیلی  دلم خیلی شکسته

هم با مادربزرگت قطع ارتباط کن هم با خالت همشون دیوونن

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2728
هم با مادربزرگت قطع ارتباط کن هم با خالت همشون دیوونن

آره راست میگی گلم خیلی تو این چند روز اذیت شدم 

تازه مادربزرگم همش خونه ما بوده همه کاراش پدر من واسش انجام داده حالا اینا به کنار ولی نباید با من اینطور میکرد

آره راست میگی گلم خیلی تو این چند روز اذیت شدم  تازه مادربزرگم همش خونه ما بوده همه کاراش پدر ...

بابا اومدی از اون دفاع کنی بعدش اونا با هم صمیمی شدن و با تو بد شدن . بشکنه دستی ک نمک نداره 

2738
@بانو_ملکه     @دخترجذااب75     @قله     @anahita4   &n ...

همه رو خوندم ..اسی اصلا ارزش این ندارن که بخوای به خاطرشون ناراحت باشی ...من جای شما باشم فاصله میگیرم ازشون 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
@fatishko80     @دلبررر     @dokhi_mehraboon     @دخترلاکچری2 ...

چرا خودتو ناراحت میکنی فدات بشم 

اونا خودشون مقصرن 

ی مدت رفت وآمد نکن باهاشون

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
@بانو_ملکه     @دخترجذااب75     @قله     @anahita4   &n ...

عزیز دلم همهربون تاپیکتو خوندم خیلی دل مهربونی داری به نظرم یه مدت سرسنگین باش باهاشون اگه دوباره بی احترامی بهم کردموهیچ عکس العملی نشون نده هر وقت دیدی اینکارو کردن از اونجا برو تا حسابدستشون بیاد غصه نخور عزیز هیچی کی به مهربونیه تو ندیدم 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
بابا اومدی از اون دفاع کنی بعدش اونا با هم صمیمی شدن و با تو بد شدن . بشکنه دستی ک نمک نداره 

بله گلم درسته من اومدم کوتاه کنم متاسفانه اینطور شد 

مرسی عزیزم که همراهی کردی

سلام عشق دلم🥺😍😍😍💜💜💜 به نظرم قطع ارتباط بهترین راهه  همشون  دیوونه شدن😐😐

سلام عشقم

بله گلم تو فکرم هست این کار کنم

مرسی گلم که اومدی تاپیک

همه رو خوندم ..اسی اصلا ارزش این ندارن که بخوای به خاطرشون ناراحت باشی ...من جای شما باشم فاصله میگی ...

ممنون خوشگلم 

خیلی حالم بده خیلی خیلی سخته که  بی دفاع باشی و اشک امونت نده

2706