2703
2553
عنوان

چی بگم بهش

244 بازدید | 25 پست

پسرم دوسالشه   بیست روز پیش  سرما خورد تست کروناهم دادیم نبود   دو روز پیش برادر شوهرم کرونا گرفت جوابش هم مثبت بود الان دخترش از صبح تا حالا میگه  بابام از پسر تو کرونا گرفت  ۲۰ سالشه   منم جوابشو ندادم  اگه این بار گفت چی بهش بگم  یا ی چیزی بگید  واتساپ استوری کنم بفهمه که حرفش بده

جواب آزمایش رو بکن تو چشش

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

جواب آزمایش پسرت رو بفرست براش💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

قضاوت نکن .... بی گناه داری قصاص میکنی 

چون روزگار سر خودت میارع....ما تست دادیم منفی بود چرا حرف الکی میزنی....بی منطق داری حرف میزنی....اگه گفت نه....ولش کن ...بگو باشه نهایت میخواد چی کارت کنه....یه ذره حرف میزنه بعد خودش خسته میشه...

مگه تو اين وضعيت رفت و آمد دارين؟ واااا عجب دختريه ها!!! مامان و باباش چيزي بهش نميگن؟! بگو چرا من و همسرم از پسرمون نگرفتيم؟ عكس آزمايشم بفرست واسه جاريت.

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2706