2726

من ۴سال پیش تقریبا ۴۰ گرم طلا داشتم شوهرم فزوخت و طبقه بالا خونه باباش ساخت و میشینم دیگ گفت میخرم و تا دریغ از یک گرم بخره چند ماه پیش دستبند خریدم  ماشین عوض کرد گذاشت بالاش الان میگ بیا ماشین بفروشیم حوصله ماشبن ندارم میگم بفروشه بزارم حساب خودم بجا پول طلاهام بعد یک چک سفیدم از باباش ب بهانه ضمانت یا وسیله چکی بگیرم خودم داخلش مبلغ و بنویسم و میخوام طلاق بگیرم تقریبا ماشینش ۴۰ تومان شاید بشه و چک پدرشم ۲۰۰ میلیون بزنم میشه خانما میتونه بعدش نتونه بده یا شکایت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاهبرداری😐؟

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2728

چرا میخوای طلاق بگیری؟ 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

چقدر بدجنسی😳😳😳یا خدا از این زنا نصیب گرگ بیابونم نکن چرا میخوای دزدی کنی تو اگه بلدی از راه قانونی برو‌مهریتو بگیر جلل خالق یا من ادم نیستم یا شماها از فضا اومدین

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ببین خب مهریتو بذار اجرا و درخواست نفقه کن... این کارا چیه

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

باباش مگه اسکوله چک سفیدبده

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

این کارت کلاهبرداریه مهریه میخوای برو شکایت کن 

پدرشوهرت این وسط چکاره اس

چقدم با افتخار میای میگی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
فقط در حدی ک بتونم یک خونه رهن کنم و خرج خودم دخترم در بیاد 

بخوای با پول حروم بچتو بزرگ کنی چک سفید از پدرشوهرت بگیری بعد بزاری اجرا که خرج دخترتو در بیاری

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2706