2726
عنوان

لطفا اگه تجربه دارین بگین

190 بازدید | 13 پست

سلام دوستان

اینجا کسی بوده که تو ماه آخر بارداری مایع دور جنینش کم شده باشه،من هفته 38 ام رفتم سونو مایع دور جنین 10سانته گفت خیلی کمه باید مواظب حرکاتش باشی

کم بودن آب میتونه ضرری برا بچه داشته باشه؟؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا سزارین نمیکنن برات

پایین ترین حد نرمال ۱۰

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
چند بود چیکار کردی؟امیرالمومنین رفتم

یجا ۸ بود یجا ۱۰ یجا دوازده . یه سونو پیش دکتر خسرو حسین نژاد رفتم گفت خوبه نمیخواد بری بیمارستان دیگه ولی من از روی نگرانی و بخاطر حرف دکترم رفتم تو بیمارستان سونو دادم گفت کمه .ختم بارداری دادن بعدا فهمیدن اشتباه کردن و جواب سونو اشتباه بوده . با امپول فشار ووروز بیتری شدم و درد کشیدم تا اخر زایمان کردم ‌مراقبت کن تا به موقع زایمان کنی

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
من 38 هفته و 3 روز آب دور بچم کم بود دکترم ختم بارداری داد زایمان کردم همون روز

خدا حفظش کنه

چند بود مایش؟

خوب تکون میخورد؟

برا من گفته تکوناش کمتر شد خبر بدم بهش

خدا حفظش کنه چند بود مایش؟  خوب تکون میخورد؟ برا من گفته تکوناش کمتر شد خبر بدم بهش

والا یادم نیست عددش چند بود ولی همون روز که رفتم سونو از صبح حرکاتش رو حس نکردم زیاد، بعد اینکه نینی من قلبش هم خوب نمیزد واسه همین دکتر ختم بارداری داد

یجا ۸ بود یجا ۱۰ یجا دوازده . یه سونو پیش دکتر خسرو حسین نژاد رفتم گفت خوبه نمیخواد بری بیمارستان دی ...

سونوی قبلیم خیلی خوب بود اینم به مامام نشون دادم گفتش فعلا زوده فقط میترسم مشکلی برا بچه پیش بیاد و الا تکوناش خوبه

سونوی قبلیم خیلی خوب بود اینم به مامام نشون دادم گفتش فعلا زوده فقط میترسم مشکلی برا بچه پیش بیاد و ...

تا تکوناش خوبه نگران هیچی نباش . استرس نداشته باش و استراحت کن چیزی نمیشه ان شالله

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
والا یادم نیست عددش چند بود ولی همون روز که رفتم سونو از صبح حرکاتش رو حس نکردم زیاد، بعد اینکه نینی ...

چی بگم والا من دو روز یه بار میرم برا مراقبت امروزم رفتم ضربان قلبش خوب بود

خدا این دو هفته رو به سلامتی بگذرونه🤦