2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه خرافاتیه رواج میدید،قدیم با چرخش ستارها پیشگویی میکردن اونم شیطانیه پس

خانم عزیز شما بهتره تا درمورد چیزی علم نداری نگی خرافات تاروـت برعکس شده‌ی کتاب تورات هست 

که در زمان حضرت موسی برای معجزات پیامبر چیزی نداشتن رو کنن با توهین به تورات با اجنه و شیاطین ارتباط میگرفتن

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
2456

نفرین میکنی و میری واگذارت کردم بخدا تایپک هم زدم برو بخون.....تایپکهای منو بخون خودتم برو بخون

.من منظوری نداشتم ولی بد دلمو شکستی هیچ وقت ازت نمیگذرم 

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
نفرین میکنی و میری واگذارت کردم بخدا تایپک هم زدم برو بخون.....تایپکهای منو بخون خودتم برو بخون .من ...

خانوم من با تو هیچ حرفی ندارم،تو رسما بمن توهین کردی جلو چند نفر.من رمال و فالگیر نیستم ولی اعتقاد دارمش باور دارم،شهرمون یه خانومه میگیره منم از دختر داییم شنیدم ۳ روزو نذر کرده بوده برای شفای مادرش تک نیتشو رایگان میگیرفت منم گفتم اینجا بگم کسی که دوست داره بره بگیره،رایگان بود پول نمیدادی

به دل شکستن باشه دل من از حرف اولت شکست که تهمت بهم زدی با چند تا ایموجی خنده

منم سپردمت و واگذارت کردم به خدا و پنج تن انقدر انسان بد ذاتی هستی،تاپینگ بزن اصن هر کاری دوست داری بکن.

خانوم من با تو هیچ حرفی ندارم،تو رسما بمن توهین کردی جلو چند نفر.من رمال و فالگیر نیستم ولی اعتقاد د ...

من نمیدنم نمیخام کسی از دستم ناراحت باشه شاید حق با شما باشه ولی حق نفرین کردن نداشتی.....الان یه نفر تو همین سایت برام فال گرفت همه حرفهاشم درسته هم برا خودم هم برا خواهرم گفت هرچیم دوست داری دلت میخات بده اگه دوست داری بهت معرفیش کنم چون واقعاااا راست گفت.....اولشم گفت برا دخترم دعا کن...بعد دیدم راست میگه وخیلی زحمت کشید گفتم هزینش رو میدم ...دوست داشتی بهت بگم کیه؟؟؟ اگه حرفی ناخواسته زدم ببخشید

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
من نمیدنم نمیخام کسی از دستم ناراحت باشه شاید حق با شما باشه ولی حق نفرین کردن نداشتی.....الان یه نف ...

خدا ببخشه گلم.من تو نینی سایت بیشتر نظرات و میخونم و سعی میکنم نظری بدم که مفید باشه و به طرف بر نخوره،عزیزم ولی تو ثواب منو کباب کردی و بیشتر حالت تمسخرانه گفتی این خودش دنبال حس ششم و فاله و تاپینگم زدی برام که من دروغگوام و بخت منو نفرین کردی، من واقعا نمیدونم چی بگم.

باشه بگو بهم کیه؟ 

اونی که من معرفی کردم اسمش الی هست و از مادر بزرگش یاد گرفته و حضوری میگیره از ساعت ۴ به بعد و شمارشم به هر کس نداده و معرف میخوادحتما تا جواب بده.رد خور نداره عالیه کارش ولی گرونه تا ۲۰۰،۳۰۰ تومنه 

تا ساعت ۱۰ رایگانه تک نیتش،ایدیشو میخوای بدم؟

2714
تو هم اگه حرفی زدم ببخش منو عزیز🙂

خدا ببخشه ولی من از روقصد وتمسخر نگفتم باشه بهت میگم کیه برام همه چیش درست بود

خدا ببخشه گلم.من تو نینی سایت بیشتر نظرات و میخونم و سعی میکنم نظری بدم که مفید باشه و به طرف بر نخو ...

نه دیگه این خانم برام گرفت درستم گفت

این خانم هستن

چی بگم؟معرفم میخواد؟ راسی اسمت چیه؟

خودم بش گفتم که به شما معرفیش کردم هنوز جواب نداده خبرت میدم

2706