2737
2739
عنوان

خساپا

255 بازدید | 50 پست

دوستان بنظرتون خبر بدهیش راسته؟اقای @سینابورس   نظرتون چیه

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه ازش نوسان خوبی گرفت

من نقد نیستم حیف

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731

دوست عزیز eps سهم منفیه یعنی سود دهی نداشته که هیچ تاره زیان هم داره اما ببین چه نموداری داره شارپ رفته بالا فعلا هم داره سود میده

من دارمش از قبل مجمع الان30 درصد سودم

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
نه

نفروشمش؟

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
سلام خوبی عزیزم . من امروز فولاد خرید زدم به نظرت کار درستی کردم؟ 

فولاد فعلا یکم اصلاح داره و دست تحلیل نیست دست رفتار مردم افتاده

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
سلام خوبی عزیزم . من امروز فولاد خرید زدم به نظرت کار درستی کردم؟ 

اره چون فولاد سهام بنیادی هست و مطمین

پرسود باشید

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
دوست عزیز eps سهم منفیه یعنی سود دهی نداشته که هیچ تاره زیان هم داره اما ببین چه نموداری داره شارپ ر ...

منم دارم ولی اگ این خبر راست باشه سقوط سنگینی میکنه همین الانم میرن توصف فروش.

وای من چکارش کنم به نظرت؟ لعوش کنم؟ تو رو خدا نظرتو بگو 

فولاد سهم بنیادی هست دیگ گیرت نمیاد خوددانی 

2706