2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ژله ناشتا برا چاق شدن صورت خوبه 

سیب زمینی آب پز یا سرخ شده

تخمه اگه آفتاب گردون باشه بهتره

شیرخشک

ماکارونی و برنج و نون و این چیزا که نشاسه داره 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
سرخ کردش ضرر داره ابپزشو بخور همبگرم نخور

سیب زمینی دوسدارم خیلی هر جور باشه میخورم ولی نمیدونم مثلا در طی روز چنتا بخورم یا در هفته چن وعده و چه وقت بخورم

از پـس ظـلـمـت بـسـی خــورشــیـد هـاسـت...🌻
سیب زمینی دوسدارم خیلی هر جور باشه میخورم ولی نمیدونم مثلا در طی روز چنتا بخورم یا در هفته چن وعده و ...

مقدارشو نمیدونم

ولی من یه مدت خیلی سیب زمینی سرخ کرده خوردم وزنم رف بالا.عوضش کیست گرفتم😑😂 برا همون میگم ابپزشو بخور

برا مقدارش با یه مربی هماهنگ کن بهتره همراه با ورزش وزنتو بیاری بالا

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩
سیب زمینی دوسدارم خیلی هر جور باشه میخورم ولی نمیدونم مثلا در طی روز چنتا بخورم یا در هفته چن وعده و ...

اگه سیب زمینو دوس داری یا صبحانه یا شام سیب زمینی آب پز بخور

تو برنامه غذاییت کوکو و کتلت رو  زیاد تر بکن

برا میان وعدت سیب زمینی سرخ شده بخور همراه با پنیر پیتزا

سیب زمینی شکم پر بخور

و خیلی غذاهای دیگه با سیب زمینی

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
مرسی عزیزم

خاهش میکنم گلم

منم خیلی وقته میخام وزن اضافه کنم اما نمیشه که نمیشه دیگه تصمیم گرفتم همینجور که هستم خودمو دوس داشت ...

وزن کم کردن اسونه ولی اضافه شدن سخته حالا دیگه بستگی به ژن هم داره من هرچی میخورم چاق نمیشم نمیدونم چیکار کنم خیلیم غذا میخورم فعالیتیم ندارم😔

از پـس ظـلـمـت بـسـی خــورشــیـد هـاسـت...🌻
وزن کم کردن اسونه ولی اضافه شدن سخته حالا دیگه بستگی به ژن هم داره من هرچی میخورم چاق نمیشم نمیدونم ...

دقیقا منم همشم میخورم و میخابم انگار نه انگار نمیدونم کجا میره😂😂

2706