2737
2734

نامزدم میگه عروسی و عقد و جهیزیه رو بیخیال شیم پولامونو بزاریم رو هم خونه بخریم بریم سر خونه زندگیمون بعدوسیله بخریم

به نظرتون کار درستیه 

البته عقدو عروسی ی جشن خیلی کوچیک خانوادگی بگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بله خیلی توجیه اقتصادی داره.

خیلی منطقیه.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

خیلیم عالی

ماهم شاید همین کارو کردیم 

تو فکرشم 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

عالیع. ما 3تا مراسم بزرگ داشتیم، اونموقع دوس داشتم الان پشیمونم. میشد راحت خونه بخریم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خیلی خوبه به این شرط نصف خونه رو بزنه به نامت به جا اینکه پول بدی تیر تخته کلی ام ایراد بذارن روش بده نصف خونه رو برنه به اسمت تیکه تیکه میخرید کسی هم نمیتونه بگه چی اورد چی نیورد!

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2706