2726

کلیت نداره ، باید ببینی شغل اراد چیه و شغل دولتی چیه ، بعضی شغلهای دولتی خیلی بهتر از شغل های ازاد هستند 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حالت عادی معمولا کسی مغازه ای با این قیمت نداره

خیلیا دارن

همسر منم داره

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره ، مثلا برادر همسرم شغلش ازاده ، در امد بالا داره ولی چون منظم نیست نمیتونه برنامه داشته باشه ، مثلا وام نمیگیره چون نمیدونه همیشه کار هست یا نه 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2728
خب ایشون دارن من تو اطرافیانم خیلی کم دیدم کسی همچین مغازه ای داشته باشه

بله تعداد کمی دارن 

ولی خب اطراف من زیاد دارن حالا نه 20 میلیار ولی 4یا 5 میلیارد دارن 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

دیگه تو این وضعیت نمیشه دنبال پرستیژ شغل دولتی بود😁والا من یکی از دوستای خودم شوهرش شغل دولتی داره جای خیلی خوبی هم هست حالا اسمش نمیشه بگم. میگفت واقعا کم میاریم به زور میتونیم یه کیلو گوشت بخریم و... گفت بخاطر همین فکر بچه دار شدن رو از سرم بیرون کردم. 

حالا ولخرجی هم نه ولی آدم بالاخره دلش میخاد سالی دو سه تا مانتو و لباس نو بخره، یه تفریحی داشته باشه غذای خوب بخوره. خیلی سخته به نظرم با همچین حقوقی سر کردن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

همسرم شغل ازاذه

همین که ساعتش دست خودشه راضیم

از اسفند نرفته

دولتی بود که نمیتونست

کلا با ساعت خاص رفتن مشکل دارم من

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

من دولتی عاشق لباس سبز سپاه هستم ولی خب قسمتم نشد حسرتش تو دلم موند

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
ما اکثرا اطرافیانمون شغلاشون کارمندیه پدر دوست و فامیل دوستامو گفتم

ما اکثرا آزاد هستن و دولتی خیلی کم داریم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
دقیقا همینه البته تو  کار ازاد جنم و عرضه داشتن هم خیلی شرطه ها ما که راضی هستیم از شغل ازاد ...

میتونم بپرسم شغل همسرتون چیه؟

من شوهرم دولتیه ولی کارش فنیه و جای پیشرفت داره.من دولتی رو ترجیح میدم دوست ندارم دیر بیاد خونه ساعت ۶ خونس.از طرفی تو این اوضاع کرونا حقوق داشت با اینکه یه ماهی خونه بود و نگران حقوق نیستیم چون قسط داریم.اون که آزاده یه ماه درآمدش بیشتره یه ماه کمتر نمیتونه دقیق روش حساب باز کنه.

2706