2733
2739

بچه ها من آبان 97 ثبت نام کردم هنوز نگرفتم 

هربار پاسم میدن میگن برو فلان روز بیا😠

هربار یه یهونه

چند ماه دیگه میشه دوسال!!و هنوز ماشینمو ندادن و پولم بی ارزش شد

مدیران خودرو ثبت نام کردم ام وی ام

هربار یه تاریخ دادن گفتن فلان روز بیا میدیمش هی

انقدر اعصابم خورده ک حد نداره الان رفتم صنعت معدن شکایت کردم گف فردا مدارکتو بیار ظرف یک هفته موظفن پاسخگو باشن یا ماشینتو میگیریم یا پولشو 

حالا نمیدونم اینام راست میگن یا بازم پاسکاریم میخوان بکنن اخه مملکت بی صحابه

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اگ پولتو پس بگیری ک چیزی نمیشه باهاش خرید 

همیننننن، دوسال پیش 100میلیون دادم الان با 100میلیون چیکار میتونم بکنم اخه؟؟؟؟؟؟ 

ولی گفتن پولتو به روز میگیریم یعنی ب قیمت خود الان ماشین! من ک چشمم اب نمیخوره

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
2731
پولت رو باید به نرخ روز بدن

اره

ولی من ماشینمو میخواستم 

بنظرت میدن؟ 

2738

اگه دوسال پیش اون 100تومن رو میذاشتم تو بورس الان پولم 20برابر شده بود

حتما شکایت کن حق دادنی نیست گرفتنیه

بهم گفتن این دفعه دیگ میدیمش برو دوشنبه با مدارکت بیا، امروز رفتم گفت برو شنبه بیا منم دیگ هرچی از دهنم درومد گفتم اخه هربار میگن فلان روز بیا فلان روز میرم میگن برو هفته بعدش بیا!!! دزدای کثیف

همین امروز تو وزارت خونه میگفتی من فقط ماشینمو میخوام  قانونی ثبت نام کردی اونها موظفن ماشین ر ...

منم همینو گفتم ،گفتم فقط ماشین رو میخوام!!!!! چندنفرم اونجا بودن اونام یه لنگ پا وایساده بودن از  ایران خودرو مثل اینک شکایت داشتن

بهم گفتن این دفعه دیگ میدیمش برو دوشنبه با مدارکت بیا، امروز رفتم گفت برو شنبه بیا منم دیگ هرچی از د ...

باید تا حالا شکایت میکردی هر چقدم مملکت بی صاحاب باشه بازم تو تلاشتو بکن. پول طرح پایان نامه منو نمیدادن شکایت کردم آخرش همشو گرفتم 😅😅😅

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
باید تا حالا شکایت میکردی هر چقدم مملکت بی صاحاب باشه بازم تو تلاشتو بکن. پول طرح پایان نامه منو نمی ...

کجا شکایت کردی؟؟؟ 

باید تا حالا شکایت میکردی هر چقدم مملکت بی صاحاب باشه بازم تو تلاشتو بکن. پول طرح پایان نامه منو نمی ...

من بهشون گفتم دارم میرم شکایت میکنم ازتون عین خیالشونم نبود فقط نگام میکردن 

2706